בית / חדשות / באנדל חדש מביא לכם את Persona 5 יחד עם PS4 Slim חדשה

באנדל חדש מביא לכם את Persona 5 יחד עם PS4 Slim חדשה

Persona 5 הולך להיות המשחק הכי גדול בסדרת משחקי התפקידים היפנית עד היום, ונראה שהוא הולך להפוך ללהיט מידי ביפן לאחר השקתו, וש-Atlus ו-Sony כבר מוכנים לזרוק את ההצלחה הזו על הקונים. איך אנחנו יודעים? מפני שבדיוק יום שלם לאחר ההכרזה על ה-PS4 Slim אנחנו מקבלים הכרזה (בתודה ל-Gematsu) על באנדל חדש שיציג את המשחק החדש, יחד עם הקונסולה החדשה.

הבאנדל יכלול עותק של Persona 5 ל-PlayStation 4, גרסת ה-Jet Black של מערכת ה-PlayStation הדקה והחדשה יחד עם 1TB של אחסון, קוד מיוחד להורדת ערכת נושא ואוואטרים שעוצבו על פי המשחק, שלט DualShock 4 בגרסת Jet Black ואת כל הכבלים הנחוצים- לרוכש היפני. שמעתם נכון, (בינתיים) הבאנדל מגיע אך ורק לשוק היפני של שחקני ה-PlayStation, ואין לדעת האם הבאנדל הזה יגיע גם למערב יחד עם השקת המשחק, או שנשאר בחשכה ונצטרך לרכוש לנו גרסה יפנית של המכשיר.

למרות שגרסה יפנית לא תכריח אתכם לשחק משחקים רק מיפן ורק ביפנית, כי הרי ל-PlayStation 4 אין שום נעילה אזורית, ולכן תוכלו לשנות את כל המכשיר כדי שכמעט לא תרגישו שקניתם אותו מיפן. אבל, המשחק אכן מגיע ביפנית, וכנראה שגם כל השאר יהיה זמין לקהל היפני. חוץ מזה, אין באמת סיבה אמיתית לקנות את הגרסה הזו אלא אם אתם מחפשים לכם משחק יפני וקונסולה במחיר מוזל, כי הקונסולה תשאר אותה קונסולה ללא שינויי צבע מהגרסה שתגיע לשוק.

Persona 5 יגיע באותו יום כמו ה-PS4 Slim לקהל היפני ב-15 לספטמבר, בעוד הקהל המערבי בשאר העולם יצטרך לחכות לגרסה האנגלית המתורגמת שתגיע הרחק מכאן ב-14 בפברואר 2017 הרחוק.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה