בית / חדשות / ה-Xbox One S מקבל חבילות חדשות לשיווק

ה-Xbox One S מקבל חבילות חדשות לשיווק

אחרי ש-Sony חברה עם Activision כדי להוציא חבילות של Call of Duty לקונסולה שלה, Microsoft עושה את זה עם Battlefield וה-Xbox One S, כאשר היא תוציא 3 חבילות בסגנון הזה.

2 החבילות הראשונות הן חבילות סטנדרטיות למדי, כאשר בשתיהן אתם תקבלו את ה-Xbox One S עם 500 גיגה בייט של שטח אחסון, יחד עם הגרסה הסטנדרטית של Battlefield 1 וגישה ל-EA Access (לחודש אחד) במחיר של כ-300 דולרים. החבילה של הקונסולה הלבנה תושק באירופה החל מה-13 באוקטובר, כאשר בניו זילנד, קנדה, אוסטרליה וארה"ב היא תושק ב-21 באוקטובר, כאשר הקונסולה האפורה תהיה זמינה רק עבור ארצות הברית החל מה-1 בנובמבר.

החבילה השלישית היא חבילה יותר יוקרתית, כאשר בה אתם תקבלו את הקונסולה עם טרה בייט של שטח אחסון, ואת גרסת ה-Early Enlister Deluxe Edition של המשחק, יחד עם מעמד לקונסולה, וחבילות כמו ה-Hellfighter, הברון האדום, לורנס איש הערב, 5 חבילות קרב, גישה של חודש ל-EA Access ומראה ויזואלי חדש ל-Behemoths. החבילה הזו תהיה זמינה באירופה החל מה-13 באוקטובר, ובניו זילנד, קנדה, אוסטרליה וארה"ב החבילה תהא זמינה החל מה-18 באוקטובר.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

ואם כבר ב-Xbox עסקינן, Microsoft הכריזה על 2 עיצובים חדשים לשלטי הקונסולה, כאשר אחד נראה בצבעי מגנטה ושחור (במחיר של 70 דולרים), ואחד בצבע כחול (במחיר של 65 דולרים), יחד עם אוזניות חדשות שיצאו בסתיו (במחיר של 65 דולרים).

XB Controller new

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה