בית / חדשות / Dishonored 2: טריילר שמראה את Corvo בפעולה

Dishonored 2: טריילר שמראה את Corvo בפעולה

חודשיים לפני השקת Dishonored 2 המפתחת Arkane Studios משחררת טריילר משחקיות של Corvo Attano – הדמות החדשה במשחק.

המשחק Dishonored 2 של Arkane Studios עדיין במרחק של חודשיים מאיתנו אבל אנו מתלהבים ביותר ממה שיש לו להציע בינתיים. המשחק מתרחש 15 שנה אחרי אירועי המשחק הקודם, ויש בו שני דמויות ראשיות – Corvo Attano ו-Emily Caldwin, עכשיו מבוגרים – ויכולים לרתום את הכוח של ה-Outsider שראינו שיש ל-Emily. עכשיו זה הזמן של Corvo לתת ביצועים.

המון מיכולותיו של Corvo כמו Blink ו-Possession חוזרות במשחק הזה אבל הן שונו בדרכים חדשות ומעניינות. Blink עכשיו מאפשר לשחקן לעצור את המשחקיות ולבחור איפה לנחות. Possession מאפשר לשחקן לעבור מאיש אחד לאיש אחר ולכופף את הזמן עכשיו עוזר להאט או להאיץ את הזמן. זה מאוד מעניין ומציע עניין לוותיקי Dishonored ולאלה שמחפשים להחליף את סגנון המשחק של Emily.

המשחק הבא בסדרת Dishonored יוצא ב11 לנובמבר 2016 ויהיה זמין ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי. ספרו לנו בתגובות מה דעתכם על הטריילר והאם אתם מתכננים לרכוש את המשחק.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה