בית / חדשות / Osiris: New Dawn מגיע ב-28 בספטמבר

Osiris: New Dawn מגיע ב-28 בספטמבר

היום חברת המשחקים העצמאית Fenix Fire Entertainment פרסמה יחד עם Reverb Triple XP הכריזו על השקת המשחק החדש Osiris: New Dawn ל-Steam Early Access ב-28 בספטמבר, ועל כך שהוא נמצא כעת בפיתוח לקונסולות. המשחק נחשף ב-PAX West 2016 ומיד החל לצבור תאוצה בסביבת המבקרים יחד עם שילוב של משחקיות הישרדות בעולם מדע בדיוני.

"זה מדהים סוף סוף להביא את פרויקט התשוקה שלנו לגיימרים בכל מקום שמשתפים את הסקרנות שלנו בחקירת החלל בעתיד הקרוב," אמר Brian McRae, מקים ומנכ"ל Fenix Fire Entertainment. "מה שהתחיל כרעיון פשוט פרח לחויית גיימינג רחוקה ממה שחשבנו שאפשרי, ומפתיע אפילו אותנו ומניף אותנו להיות יותר ויותר שאפתנים עם מה שאפשר לעשות ב-Osiris: New Dawn. אני מצפה לפידבק מהשחקנים בתקווה לשפר את החוויה עם שקיפות מלאה בפיתוח ה-Early Access."

Osiris New Dawn Gameplay

 

"כשראינו לראשונה את Osiris: New Dawn, ידענו שלמשחק הזה יש פוטנציאל אדיר ושהוא היה מסוג המשחקים שאנחנו רוצים לעזור לשווק ולהקדיש את השעות הפנויות שלנו לשחק," ציין Ted Lange, מפיק בפועל ב-Reverb Triple XP. "המשחקיות המדהימה והמכניקות הן השתקפות ישירה של הכשרון והעבודה הקשה ש-Brian וצוות הפיתוח שלו הכניסו לתוך הכותר במהלך כמה השנים האחרונות."

מה אתם חושבים על המשחק? האם תקנו אותו כשיצא ל-Early Access או שתחכו להשקה המלאה? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה