בית / חדשות / Remedy החליטה לשלב במשחקיה החדשים Multiplayer
Remedy

Remedy החליטה לשלב במשחקיה החדשים Multiplayer

המפתחת הידועה Remedy Entertainment, שעבדה על הלהיטים Quantum Break ו-Alan Wake, החליטה לעבור לשוק משחקי ה-Multiplayer בימים הקרובים. למרות ש-Single-Player הוא עדיין מאפיין חשוב במשחקי החברה, המפתחת החליטה להשתעשע ולאתגר את עצמה כדי להשתפר בשוק המשחקים התחרותי של היום.

בפוסט באתר החברה שנכתב על ידי Mikael Kasurinen ו-Sam Lake, במאי משחקים ומנהל יצירתי בחברה בהתאמה, כתבו השניים שהם "רוצים לאתגר את עצמנו כדי למצוא דרכים להרחיב את האלמנטים האלו כדי לכלול Multiplayer קו-אופרטיבי. אנחנו תמיד נשאף להיות מספרי הסיפורים הכי טובים שאנחנו יכולים, ואנחנו רוצים שהסיפורים הללו ישותפו ויתיעלו דרך שיתוף הפעולה של השחקנים." הם המשיכו ואמרו "אנחנו מאמינים שחוויית Multiplayer שתשולב עם בניית העולמות הייחודית של Remedy תספק אווירה מדהימה לזה."

המפתחת עובדת כרגע על מספר "פרויקטים עתידיים" שישלבו מצב מרובה משתתפים מסוג כל שהוא ויפותחו על גבי מנוע Northlight. החברה כרגע מחפשת לשכור מפתחי רשת שיעזרו להם "לפתח ולעצב את טכנולוגיית ה-Multiplayer והמאפיינים של Northlight."

מה אתם חושבים על הידיעה? האם תרצו גם אתם לראות את החברה מפתחת משחקים עם מצבים מרובי משתתפים או שעליה להמשיך ולדגול בשיטת הסיפור לשחקן יחיד? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה