בית / חדשות / Microsoft מציגה טריילר משחקיות חדש ל-Dead Rising 4
Dead Rising 4 Horizontal Key Art

Microsoft מציגה טריילר משחקיות חדש ל-Dead Rising 4

Microsoft ו-Capcom Vancouver חשפו היום טריילר משחקיות חדש של Dead Rising 4 בשם Return to the Mall והוא מציג המון מהמשחק.

Frank West חוזר ובגדול, היום Microsoft ו-Capcom Vancouver חשפו טריילר משחקיות חדש של Dead Rising 4 שנקרא Return to the Mall. הטריילר לוקח את המעריצים חזרה אל Willamette Mall, שבו משימת איסוף מידע משתבשת במהרה. החל מקציר ראשי זומבים באזור המזון המהיר ועד עצירות סלפי זריזות, Willamette Mall הוא אחלה מקום למצוא מידע על הקונספירציה הממשלתית שאחראית למגיפה. תראו את כל האקשן בעצמכם בטריילר פה למטה:

Dead Rising 4 מסמל התחלת פרק חדש בסדרת הזומבים הפופולרית. מגוון מיקומים נוסטלגיים בסדרה חוזרים, והפעם ביחד עם נשקים ורכבים הזויים וחדשים שכל כך אופייניים לסדרה. עם אקשן אינטנסיבי ורמת התאמה אישית של רכבים ונשקים שאין לה שום תחרות, Dead Rising 4 מביא חווייה ייחודית שבה תחקרו ותקרעו את העולם במשחק כדי לשרוד את מגיפת הזומבים.

המשחק מתוכנן ליציאה ב-6 בדצמבר 2016 יהיה זמין עבור Xbox One ו-Windows 10. האם תקנו את המשחק או שתחכו לעוד מידע בחודשים הקרובים? שתפו אותנו בתגובות למטה!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה