בית / חדשות / ההרחבה Rise of Iron של Destiny הושקה עם קצת בעיות
rise of iron Destiny:

ההרחבה Rise of Iron של Destiny הושקה עם קצת בעיות

ההרחבה Rise of Iron של Bungie למשחק Destiny יצאה היום סוף סוף ל-PS4 ול-Xbox One. למרבה הצער באותו רגע שהושקה ההרחבה – כל השרתים של Bungie נפלו.

הרבה שחקנים דיווחו שקיבלו את ההודעה "שרתי Destiny כרגע לא זמינים. שחרר את ההודעה הזו ונסה שוב." אחרים קיבלו את קוד השגיאה "Tapir". זה די ניתן להבנה ורק קצת מכעיס בהתחשב בכמות האדירה של השחקנים שניסו להיכנס ל-Destiny באותו זמן. אבל שוב, אחרי ההצלחה של The Taken King (ההרחבה הגדולה הקודמת של Destiny) הייתם מצפים מ-Bungie להתכונן טוב יותר להשקה כזו.

אבל כעת Rise of Iron זמין לכולם וניתן למשחק למרות בעיות השקה איומות. בזמן הזה בטח רוב השחקנים כבר השלימו את משימות הסיפור הראשונות וזה משאיר אותנו בציפייה ל-Raid החדש Wrath of the Machine שיגיע אלינו ביום שישי בשעה 12 בבוקר.
ה-Raid יאפשר לשחקנים לחקור אל תוך החומה שמגינה על ה-Cosmodrome במאמץ (כמעט ודאי) להשמיד את SIVA ואת ה-Devil Splicers לתמיד. אה כן ולא לשכוח את Zamboni המוות שמחכה למאבק על גג החומה הגדולה. בכל מקרה, הכינו עוד חמישה חברים מעכשיו כי זו הולכת להיות הרפתקה מטורפת.

Rise of Iron כולל די הרבה תוכן חדש כמו משימות חדשות, Raid חדש, quests חדשים, אזור משחק חדש שנקרא Plaguelands, מפות PvP חדשות ועוד המון המון תוכן. לאיזה תוכן במשחק קפצתם ישר ומה דעותיכם לגבי ההרחבה? שתפו אותנו בתגובות למטה!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה