בית / חדשות / מאחורי הקלעים של Shiness: The Lightning Kingdom
shiness The Lightning Kingdom

מאחורי הקלעים של Shiness: The Lightning Kingdom

בואו לראות כיצד נוצר המשחק Shiness: The Lightning Kingdom, לגלות על הצוות ולשמוע איך הם חשבו על הרעיון של המשחק.

Shiness: The Lightning Kingdom הוא משחק פעולה ו-RPG של החברה Enigami, מגיע למחשב ולקונסולות PlayStation 4 ו-Xbox One בדצמבר הזה. בוידאו ששוחרר לאחרונה, מסופר איך ילד בן שבע בשם Samir Rebib, שהפך להיות המנהל היצירתי של המשחק, דמיין יקום קסום כשהיה מצייר סיפור מנגה משלו, עוד לפני שאימץ את הרעיון להפיק משחק מחשב. בסרטון הזה, סטודיו Enigami פותחים את הדלת אל העולם הדמיוני שלהם ומתארים כיצד הם יצרו את העולם המדהים של המשחק.

צוות הפיתוח גם מספר לנו יותר על מערכת הקרב המהירה שקיימת במשחק Shiness, אשר משתלב אלמנטים של RPG עם מכניקה של משחק לחימה קלסית. חסימה בזמן האמת, התחמקות ו-combos הם המפתח להתקדמות במשחק, כאשר אתם יכולים לבחור בין 5 דמויות שלכל אחד סגנון מיוחד משלה. לכל דמות יש גם יכולות מיוחדות משלה המשמשות מחוץ קרב, כאלו שחיוניות לפתרון חידות הרבות הפזורות ברחבי אדמות Shiness.

בנוסף, למשחק פיתחו שפה ייחודית משלו. כן, המפתחים יצרו שפה מלאה בשביל היקום הקסום והמיוחד הזה. השפה החדשה והסבוכה הזו עוזרת לשחקנים להרגיש שקועים לגמרי בעולם ה-Shiness. הפסקול, מורכב כולו על ידי Hazem Hawash, מנהל חברת Enigami, דבר אשר רק מעשיר את העולם המופלא הזה עוד יותר.

צפו בסרטון של מאחורי הקלעים למשחק Shiness: The Lightning Kingdom ותכתבו לנו בתגובות מה אתם מצפים מהמשחק. אה רק לפני שאתם פותחים את הסרטון כדאי שתדעו שהוא בצרפתית, כך שאם אתם לא דוברי השפה, בוודאי תצטרכו לפתוח את אפשרות הכתוביות של YouTube.

הזמנות מראש עבור המחשב כבר פתוחות ב-Steam, כולל ספר המנגה הרשמי. עוד מידע על המשחק תוכלו למצוא כאן. ובנוגע להזמנות מראש, האתר Steam כבר פתח את האפשרות הזאת למחשב, כולל המנגה הרשמי של Shiness, פסקול המשחק ו -15% הנחה על המחיר של המשחק.

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר תגובה