בית / חדשות / Destiny: איפוס שבועי ו-Legendary Engrams
rise of iron Destiny:

Destiny: איפוס שבועי ו-Legendary Engrams

האיפוס השבועי של Destiny הגיע ויש לנו רשימה של כל השינויים ונדבר קצת על ה-Legendary Engrams שעושות קטעים השבוע…

כל שחקן ותיק ב-Destiny יודע לאגור ולשמור את ה-Legendary Engrams לפני השקה של הרחבה גדולה (ROI/TTK) כדי להבטיח נשק וציוד חדש עם רמת Light גבוהה כדי להגיע למקסימום החדש שהגיע עם ההרחבה.
במקרה של Rise of Iron (ההרחבה הענקית שהגיעה אלינו אתמול) Bungie ציינה ש: "Legendary Engrams יגיעו ל-365 Light והכי נמוך יהיה 350 Light. ככה שחקנים יטפסו מהר לרמת ה-Light המקסימלית."

בכל אופן, כשמשתמש Reddit אחד הלך לעשות decode ל-Legendary Engrams שלו, רובם היו ברמת Light של 350. מה הקטע Bungie ?
אחד ממנהלי הקהילה, Cozmo אמר: "כפי שנאמר על ידינו כבר לפני, ברגע שתגיעו עם הדמות לרמה כללית של 350 Light, יהיה לכם סיכוי של 50 אחוז לקבל ציוד עם רמת Light גבוהה ב-1 מהרמה שלכם."

זה הגיוני אבל השאלה פה היא האם באמת יש סיכוי של 50 אחוז או לא. נאמר גם על ידי חלק מהשחקנים שהם הגיעו לרמה 360 רק על ידי decode ל- Engrams אז אולי הבעיה היא של המשתמש Reddit הספציפי ההוא…

ועכשיו לאיפוס השבועי…

אולי פספסתם אותו בין כל בעיות החיבור שבאו עם השחרור של Rise of Iron, אבל האיפוס השבועי של Destiny פה וזה אומר שבפעם הראשונה מאז העדכון של חודש אפריל, יש מה לעשות!!!

ה-Nightfall של השבוע הוא The Wretched Eye ה-Strike החדש והאהוב על כולם. ה-Modifiers הפעם כוללים את: Epic ,Brawler ,Arc Burn ,Ironclad ו-Exposure. ה-Strike כולל מפגש עם Hive ועם Fallen Splicers שבבעלותם מתקפות Arc melee שממש כואבות ויזיקו לכם.

ה-modifiers ל-SIVA Crisis Heroic playlist (לשעבר Heroic Strike) השבועי כוללים את: Heroic, Arc Burn, Juggler ו-Catapult. רמת ה-Light הדרושה היא 350 אז סמכו עליי… אם אין לכם את זה או יכולות מבורכות משמיים… תתרחקו משם ומהר!

ה-modifiers של Challenge of the Elders השבוע כוללים את: Specialist ואת Trickle עם בונוסים על Precision Kills. הבוסים של Challenge of the Elders הם Overmind Minotaur בסיבוב הראשון, Val Aru’un בסיבוב השני ו-Wretched Knight בסיבוב האחרון.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה