בית / חדשות / Final Fantasy 15 – פרק חדש,משחק חדש ואפילו מפה חדשה
Final Fantasy 15

Final Fantasy 15 – פרק חדש,משחק חדש ואפילו מפה חדשה

העולם של Final Fantasy 15 ממשיך לגדול ולהתרחב. היום אנחנו שמחים לעדכן אותכם בכל העדכונים החדשים: פרק חדש בסדרת האנימה, משחק חדש למובייל ואפילו מפה חדשה בסדר גודל "שלא ניתן להשוות אותה לשום דבר אחר", כל זה מגיע ל- Final Fantasy 15. נתחיל עם המשחק החדש למובייל: FFXV Kings Knight : Warth of the Dark Dragon שיוצא ל-iOS ולאנדרואיד , קבלו את טריילר ההכרזה:

המשחק נראה ללא ספק מעניין והוא נושא את שמו של אחד הקלפים במשחק הקלפים הפופולרי של Final Fantasy 15. המשחק הוא כמובן הרפתקאת Action RPG שתוכלו לשחק עם חברים.
העדכון הבא מגיע מגזרת סדרת האנימה : Brotherhood Final Fantasy XV, הפעם אנחנו מקבלים את הפרק החמישי בסדרה:

הסדרה מתרחשת על Eos ובעצם קורת במקביל לאירועים של Final Fantasy 15. הסדרה מספרת על ממלכת Lucis ועל מלחמה אכזרית בינם לבין האמפריה הטכנולוגית המתקדמת של Niflheim. מומלץ בחום.
אם פספסתם את הפרקים הקודמים, תוכלו לראות אותם כאן: פרק 1, פרק 2, פרק 3 ופרק 4.

עדכון מהמפתחים של Final Fantasy 15, מפה חדשה בדרך למשחק והיא הולכת להיות ענקית בקנה מידה שלא נראה עד היום. המפה תספק 100 שעות משחק עם המשימות הצדדיות שלה והסיפור הראשי.
הבמאי Hajime Tabata דיבר בראיון והתייחס לשאלה לגבי הגודל של מפה: "קשה לתת תשובה ישירה כי זה יהיה קשה להשוות את המפה לדברים אחרים. אנחנו מפתחים משחק שבו אפשר לנוע ברכב ולכן אנחנו חייבים לצורך העניין מפה שתתאים לזה. אפילו בהשוואה למשחקים אחרים, אנחנו יכולים להגיד בוודאות שזה משהו שאי אפשר להשוות אליו".

ולקינוח, טריילר חדש ומגניב על Final Fantasy 14 עבור הפאצ' החדש, 3.4 שקיבל את השם Soul Surrender.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה