בית / חדשות / For Honor – באלפא נהרגו 89.6 מליון לוחמים

For Honor – באלפא נהרגו 89.6 מליון לוחמים

אז אחרי שהוצג בכנס ה-E3 בשנת 2015, המשחק For Honor משך הרבה תשומת לב ואחרי שהאלפא שלו נגמרה לפני כמה ימים, חברת Ubisoft הציגה מספרים מאוד מרשימים ממנה.

אז אחרי ארבעת הימים של האלפא הסגורה של המשחק For Honor שנגמרה ב-18.9, חברת Ubisoft שחררה את הנתונים הרשמיים שלה. באלפא נכחו כמה מאות אלפים של שחקנים (אין מספר מדוייק) ובזמן שהיא הייתה פעילה, היא הייתה בין עשרת המשחקים הכי נצפים ב-Twich, יום אחד היא (האלפא) אפילו הגיע למקום השני באחוזי הצפייה.

עוד נתון מרשים, בזמן ששודר ב-Twich, כלל כל ההריגות שנראו עמד על 89.6 מליון (נכניס אתכם לפרספקטיבה, זה יותר מכלל ההרוגים של שני מלחמות העולם) ו-5.9 "הוצאות להורג" דומה ל-fatality במשחק Mortal Kombat. עוד נתון מרשים זה שבזמן ארבעת הימים שבהם האלפא פעלה היו 259 הריגות ו-16 הוצאות להורג בשנייה, נתונים אלו מראים לנו שהמשחק היה פעיל מאוד ושהרבה מאוד אנשים מצפים לו ומחכים לו (אני ביניהם).

למי שקצת מחוץ לעניינם אז המשחק For Honor הוא משחק גוף שלישי שמתרחש בימי הבניים והוא מבוסס דו קרב, מאוד דומה ל-Medival: Chivalry Warfere למי שמכיר. בכל מקרה, הוא נראה פצצה ואני לא יכול לחכות לשחק בו, מה דעתכם עליו? גם מחכים לשחק בו? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה