בית / חדשות / GoPro משיקה מצלמות חדשות, רחפן ומנוי Plus

GoPro משיקה מצלמות חדשות, רחפן ומנוי Plus

היום הודיעה GoPro על שתי מצלמות חדשות שמצטרפות לקו מצלמות האקשן של החברה. בנוסף החברה משיקה רחפן חדש ופותחת שירות מנויים חדש.

המצלמה HERO 5 Black- מצלמת הדגל החדשה של GoPro- תהיה עמידה למים עד 10 מטרים ללא צורך במארז חיצוני. עם המצלמה תוכלו לצלם צילומי וידיאו ברזולוציה של 4K ב-30 פריימים לשנייה, וצילומי סטילס ב-12 מגה פיסל בפורמטים של JPEG או RAW. תוכלו לשלוט במצלמה בעזרת מסך מגע בגודל 2 אינץ' או בעזרת מגוון של בקרות קול.

למצלמת HERO 5 Black יש גם כפתור כדי להתחיל ולהפסיק את ההקלטה. צליל הסטריאו מוקלט באמצעות שלושה מיקרופונים מובנים הכוללים את טכנולוגיית הפחתת רעש הרוח המתקדמת של GoPro. בנוסף, המצלמה מגיעה עם מודול מובנה GPS. הדגם החדש יהיה תואם לכל טעינות GoPro הקיימות ויהיה זמין ב-2 באוקטובר במחיר של 399$.

דגם חדש שחברת GoPro הוציאה נקרא HERO 5 Session והיא הממשיכה של מצלמת ה-Session הישנה רק עם הרבה יותר עדכונים ושדרוגים. כמו ה-HERO 5 Black, גם המצלמה הזאת תהיה עמידה למים עד 10 מטרים וכוללת שליטה קולית. גם היא יכולה להקליט וידיאו ברזולוציה של 4K בקצב של 30 פריימים תמונות לשנייה, אך לעומת ה-HERO 5 Black, צילום הסטילס יהיה רק ב-10 מגה פיקסל, ופורמט RAW לא נתמך בה. HERO 5 Session יהיה זמין גם הוא ב-2 באוקטובר במחיר של 299$.

בשתי המצלמות ניתן להשתמש באמצעות המנוי החדש של החברה בשם GoPro Plus. כאשר המצלמות יהיו מחוברות להטענה, התוכן שלהן יעלה לענן ומשם יהיה ניתן לערוך ולשתף אותו מכל מכשיר. זאת ועוד, המנוי נותן גישה לספריית מוזיקה בה אפשר להשתמש לעריכה, הנחה של 20% עבור מוצרים באתר החברה ותמיכה טכנית למנויים. השירות מתחיל ב-2 באוקטובר ויעלה 4.99$ לחודש, לאחר ניסיון ללא תשלום.

וזה לא הכל, GoPro משיקה רחפן חדש וראשון לחברה בשם "קארמה". הרחפן יגיע למהירות של 56 קמ"ש, לגובה של 4,500 מטרים וסוללת הרחפן תחזיק ל-20 דקות של שימוש. החברה הוסיפה לרחפן מייצב נפרד, אך גם אותו נצטרך להטעין. המייצב מאפשר להתקין את המצלמות החדשות של החברה ויוכל גם לצאת מהרחפן כדי שנוכל להשתמש בו לשימושים אחרים.

מה אתם חושבים על המוצרים החדשים של GoPro? כתבו לנו בתגובות.

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר תגובה