בית / חדשות / Microsoft מתחמקת משאלה על מחיר ה-Scorpio
Xbox One Scorpio Microsoft

Microsoft מתחמקת משאלה על מחיר ה-Scorpio

בראיון שנערך היום, חברת Microsoft מתחמקת בבירור מתשובה על שאלה על מחיר ה-Xbox Scorpio ועל מחיר היחס שלו עם ה-PlayStation 4 Pro.

Sony תשיק בנובמבר את ה-PlayStation 4 Pro במחיר של $399, מה נותן לה שנה של עסקים לפני שה-Xbox Scorpio תצא לשוק, ובהחלט שבמחיר הזה, ה-PlayStation 4 Pro תמכר כמו לחמניות טריות. בנוסף, ה-Scorpio מתחיל לקבל צורה לאט לאט של מכשיר premium שהמון מעריכים ש-Microsoft תתמחר בהרבה יותר מ-$399.

בכל אופן, יכול להיות שזה לא המצב, או שכן (?). בראיון עם EuroGamer, נציג של Microsoft בשם Albert Penello נשאל פעמיים לגבי המחיר של ה-Scorpio ובשני הפעמים התחמק מהשאלה. "ובכן, לא הכרזנו על מחיר עדיין, אז עוד נראה…" זו תשובתו לשאלה על המחיר. כשנשאל על יחס המחירים בין ה-Scorpio ל-PlayStation 4 Pro, הוא פשוט ענה "זה דיון מעניין לפעם הבאה שניפגש לדבר." נשמע כמו התחמקויות בעיניי…

זה די ברור שהחברה לא תגיב על מוצר שנמצא שנה מההשקה שלו אבל זה צפוי גם ש-Sony תוריד את המחיר של ה-PlayStation 4 Pro ל-$350 באמצע 2017 ותהפוך את הקונסולה שלה להרבה יותר נגישה מה-Scorpio. לפי דעתי Microsoft צריכה להשיק את ה-Scorpio במקסימום $399 כדי שהלקוחות שלה ישקלו באמת לשדרג לקונסולה הזו.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה