בית / חדשות / קונסולת ה-Xbox One S מושקת בישראל
xbox one s

קונסולת ה-Xbox One S מושקת בישראל

Microsoft ישראל הודיעה על השקת קונסולת ה-Xbox One S בישראל, כחודש לאחר השקתה בשאר העולם. הקונסולה ניתנת להזמנה מוקדמת כבר היום ותגיע לחנויות ב-19 באוקטובר, אבל כבר היום אפשר למצוא חנויות שמוכרות את הקונסולה החדשה.

מחירה הרשמי של הקונסולה לא הוכרז, אבל בהשוואה לשאר העולם, החנויות שכבר מוכרות את הקונסולה היום הרבה יותר יקרות. הדגם הבסיסי של ה-Xbox One s יעלה החל מ-1,899 שקל לנפח 500GB ו-2,300 שקל לדגם 1TB וקופץ ל-2,700 עד 2,900 שקל לדגם 2TB. בניגוד לכך, מחירה של קונסולת ה-Xbox One S באירופה הוא כ-299 אירו לדגם הבסיסי (כ-1,250 שקל) ו-399 אירו לדגם הגדול ביותר (כ-1,680 שקל).

כפי שנאמר, ה-Xbox One S הוא שדרוג יחסי לקונסולת ה-Xbox One המקורית שהושקה אי שם ב-2013. הקונסולה החדשה היא גרסה מוקטנת, שלפי Microsoft קטנה יותר ב-%40 מהדגם הקיים, כל זה לצד הקטנה של הכוח הנדרש להפעיל את הקונסולה ושילוב ספק כוח בתוך מארז המכשיר.

קונסולת ה-Xbox One S מוסיפה תמיכה בניגון ו-Stream של וידאו ב-4K (לא ניתן לשחק משחקים ב-4K) וניגון ב-HDR לוידאו ומשחקים (המשחקים התומכים כרגע הם Gears of War 4,Forza Horizon 3, ו-Scalebound). לשלט החדש של הקונסולה נוספה תמיכה ב-Bluetooth, כך שניתן לשחק איתו גם במחשבים וטאבלטים שמריצים את מערכת ההפעלה Windows 10.

רון קלדס, מנהל קטגוריית Xbox ב-Microsoft ישראל אמר: "אנו שמחים להביא את התוספת החדשה של משפחת Xbox One לישראל. עם ספרייה עצומה של משחקים שמגיעים ל-Xbox ו-Windows 10 החל מספטמבר – כולל משחקים אהובים כמו: Scalebound, ReCore, Gears of War 4, Forza Horizon 3, Dead Rising 4 ומשחקי אסטרטגיה-בזמן-אמת כמו Halo Wars 2 – אנו מקווים שהמעריצים והגיימרים ימשיכו להתרגש מעתיד הגיימינג ללא מגבלות, וייהנו יותר מתמיד ליצור ולהיות חלק מחוויות גיימינג ייחודיות עם חבריהם על הפלטפורמות השונות."

מתרגשים לקראת השקת הקונסולה בארץ ? מתכוונים לרכוש אותה בעצמכם ? ספרו לנו הכל בתגובות.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

תגובה אחת

  1. ואו מידע אדיר תודה

השאר תגובה