בית / חדשות / Pokemon מגיע ל-NX? ואילו יצורים חדשים נראה ב-Sun ו-Moon?

Pokemon מגיע ל-NX? ואילו יצורים חדשים נראה ב-Sun ו-Moon?

השבוע הרשת שוב גועשת לגבי ה-NX, אבל הפעם בגלל נושא אחר לגמרי- Pokemon. היצורים החמודים שנלחמים אחד בשני עלולים להגיע בקרוב גם לקונסולה הענקית והחדשה של Nintendo, שאמורה לעשות את מה שה-Wii עשה בזמנו לשוק משחקי המחשב.

לפי ראיון של ה-Wall Street Journal עם Tsunekazu Ishihara, מנכ"ל ה-Pokemon Company "ה-NX מנסה לשנות את הקונספט של מה להיות קונסולה נייחת או ניידת אומר." ההצהרה הזאת של Ishihara מוכיחה שוב שה-NX עלולה להיות קונסולה היברדית שתשלב גיימינג נייד ונייח בו בזמן. המנכ"ל גם אישר שהם ישחררו משחקים שונים עבור הקונסולה, מה שאומר שאנחנו יכולים לצפות למשחקי Pokemon יחד עם המאפיינים הניידים של הקונסולה? נחכה ונראה, בינתיים יש לנו את הטריילרים החדשים של Pokemon Sun ו-Pokemon Moon- שני המשחקים החדשים ביותר בסדרה שיגיעו עוד פחות מחודשיים לקונסולה הניידת האחרונה של החברה, ה-3DS.

בטריילר אנחנו מקבלים הצצה ליצורים הראשונים שיהיו בלעדיים רק לאחת מהגרסאות של המשחק החדש- שני הקופים Passimian ו-Oranguru, והזאב Lycanroc שמתפתח לסוגים שונים ב-Sun וב-Moon בהתאמה. בנוסף למהלכים החדשים Receiver של Passimian ו-Instruct של Oranguru, אנו מקבלים כמה מאפיינים שחוזרים מהמשחקים הקודמים בגרסה משופרת- סוף סוף נוכל לחזור ולשנות את הבגדים שהדמות שלנו לובשת, ועכשיו גם נוכל לבחור ממבחר בגדים רב יותר, לשנות את צבע העיניים של הדמות, את צבע השיער ואת סגנון השיער, כך שתוכלו לבנות לדמות שלכם איזה סגנון שתרצו. בנוסף, אפשרות הטיפול ביצורים חוזרת, ועכשיו תוכלו להאכיל אותם, לעזור להם להתרענן אחרי הקרבות המעייפים, וסתם לשחק איתם. חוץ מזה, קיבלנו גם הצצה ל-Z Move החמוד של פיקאצ'ו, יחד עם ה-Z Move האדיר של Eevee, שמציג את כל ההתפתחויות השונות שלו על מסך אחד!

כמו תמיד, קבלו את הגלריה של היצורים שנחשפו השבוע:

רוצים עוד? קבלו את הגישה השונה של הטריילר היפני, יחד עם קצת יותר תמונות מהמשחק, ומוזיקה רגועה יותר:

המידע החדש הבא של המשחק יגיע ב-4 באוקטובר ב-16:00, אז תהיו מעודכנים!

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה