בית / חדשות / Ubisoft על ה-Nintendo NX: "זו גישה חדשה לגמרי"

Ubisoft על ה-Nintendo NX: "זו גישה חדשה לגמרי"

בזמן שאנחנו לא יודעים הרבה על המערכת הבאה של Nintendo, ה-NX, יש שמועות ודיווחים רבים על כך שהמערכת תהיה סוג של מכשיר היברדי, שמשלב קונסולה ניידת ונייחת למכשיר אחד ומוזר. למרות המוזרות של המערכת החדשה, מסתבר ש-Ubisoft הפכה למעריצה החדשה שלה.

"[הקונסולה] החדשה של Nintendo היא מערכת מופלאה. זו גישה חדשה לגמרי, זה באמת Nintendo, [שיוצאת עם] משהו חדש שוב. אנחנו אוהבים את זה," אמר מנכ"ל החברה Yves Guilemot בהצגה אחרונה, אליה הגיעו צוות האתר Gamespot.

אבל מה לגבי ההפרעה בתעשיה כשמוצגת קונסולה חדשה? "אנחנו תמיד לוקחים את ההפרעות על הצד החיובי," אמר המנכ"ל. "אנחנו חושבים כל פעם שזוהי הזדמנות מצויינת ליוצרים שלנו לקחת סיכונים גדולים יותר. כשמכונה מוקנת, יש מספר מותגים שיכולים לתפוס את זמנם של השחקנים, אז הם הולכים לקנות את משחק ה-Assassin's Creed הבא או משחק ה-Call of Duty הבא. גם אם הם אומרים 'אני מעוניין מאוד במה שאתם עושים,' בסופו של דבר הדבר הראשון שהם קונים זה מה שהם מכירים, ואז לדברים השונים יותר."

Guillemot אישר גם כן בהצגה שפרויקטים חדשים לגמרי נמצאים כרגע בפיתוח לקונסולה החדשה, מלבד משחק Just Dance שהיה ידוע כבר קודם לכן.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה