בית / חדשות / חדשות Destiny: טריילר ל-Raid, מלאי Xur וסטטיסטיקה
rise of iron Destiny:

חדשות Destiny: טריילר ל-Raid, מלאי Xur וסטטיסטיקה

השבוע ב-Destiny: קיבלנו היום טריילר חדש ל-Raid שיושק הערב, העדכון השבועי משבח את השקת ההרחבה ועדכון המלאי של Xur מביא איתו לראשונה Exotic Ornaments.

אנו מקווים שאתם נועלים כבר את נעלי ה-Raid שלכם (ב-360 Light כן?) – ה-Raid של Destiny: Rise of Iron שנקרא Wrath of the Machine יושק היום בשעה 20:00 (שעון ישראל). כדי להגביר את הציפייה, Bungie שחררה אתמול טריילר חדש שמתגרה בנו ומציג חלקים קטנטנים מה-Raid החדש:

Wrath of the Machine יהיה שונה בהרבה מ-King's Fall, הוא יתחיל בשטח פתוח לחלוטין, השחקנים יצטרכו להיכנס אל תוך שטחם הביתי של ה-Devil Splicers, לעלות על החומה, להתמודד נגד ה-Death Zamboni ואז לחזור למטה כדי להשמיד את הלב של SIVA. הרבה קורה בטריילר אבל יש הרגשה ותחושה שה-Raid החדש הרבה יותר צמוד ומהיר מהקודמים לו.

העדכון השבועי

Bungie שיבחה את ההשקה הטרייה של Destiny: Rise of Iron בעדכון השבועי שלה. למרות בעיות שרתים בהשקה, ההרחבה פועלת חלק כרגע לכולם ו"מיליונים" של משתמשים כבר עלו לדרגת Iron Lord.

מנהל הקהילה DeeJ אמר בעדכון השבועי: "מיליוני Guardians ירדו מה-Orbit כדי להתמודד עם השדים בכדור הארץ. הם כבשו מחדש וסידרו את Felwinter Peak כדי להפוך את פסגת ההר הזו למקום שיתאים ל-Lord Saladin ולכבוד שמגיע ל-Iron Lords. מאז, ראינו אלפי תמונות סלפי של פסגת ההר (עם זאבים למרות שהזהרנו)." הוא הוסיף ואמר: "יש עוד פרקים אצלנו שתוכלו לחוות."

09_22_2016_wolves
מה זה אומר בדיוק? אנחנו לא בדיוק יודעים, אבל ה-Raid של Rise of Iron מגיע היום ואולי נגלה שם.

מלאי XUR

Rise of Iron הביא איתו שינויים אפילו ל-Xur- הוא עכשיו מוכר פריטים אקזוטיים ב-350 Light וגם Exotic Ornaments (נמכרים עבור Silver Dust).

  • Twilight Garrison – שריון חזה – Titan.
  • Celestial Nighthawk – קסדה – Hunter.
  • Transversive Steps – מגפיים – Warlock.
  • Monte Carlo – נשק מסוג Auto Rifle.
  • Exotic Year 1 Engram – מסוג Gauntlet.
  • Superspy קישוט עבור Monte Carlo (עולה 25 Silver Dust).
  • Bureau of Aeronautics קישוט עבור Khvostov (עולה 25 Silver Dust).

וכמובן, ניתן לקנות את כל הדברים הקבועים אצלו שאין צורך להזכיר פה.

מה דעתכם על Destiny: Rise of Iron עד כה ועל ה-Raid שמגיע היום ? שתפו אותנו במחשבות וחוויות בתגובות !

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה