בית / חדשות / Battlefield 1 יהיה זמין ל-Origin Access

Battlefield 1 יהיה זמין ל-Origin Access

לצערנו לא נקבל את כל חווית Battlefield 1

בהכרזה שנעשתה היום על ידי EA, נאמר ש-Battlefield 1 יוכל להיות משוחק דרך גישת ה Origin Access. לפני שאתם קמים מהכיסא וגוררים את ההורים שלכם לשלם 5 דולר בשביל הגישה למשחק תנו לי לנפץ לכם את הבועה, גם ללקוחות Origin Acess המשחק יהיה זמין אך ורק ל 10 שעות, כן שמעתם נכון 10 שעות. במידה ויש בכם עוד תקווה שאלו יהיו 10 שעות של משחק טהור, אז לא, אלו יהיו 10 שעות כאשר המשחק פתוח, כלומר אם שכחתם לסגור את המשחק בלילה, אופס.

battlfield 1

לפני שאמשיך אומר לכם שגישת ה-Origin Access תיפתח בתאריך ה-13 לאוקטובר. לאחר שהוצאנו את זה מהדרך תנו לי לספר לכם על מה באמת תוכלו לעשות בגרסת Origin Access. מבחינת סינגלפלייר המשחק יהיה פתוח לחלוטין, מבחינת מוליטפלייר.. טיפה אחרת. במצב במולטיפלייר תוכלו לשחק רק בחמש מפות: St. Quentin Scar, Amiens, Sinai Desert, Fao Fortress ו-Suez. בתוך אותן מפות תוכלו לשחק באחד מתוך ארבע המצבים הבאים: Conquest, Rush, Operations ו-Domination.

Battlefield 1 ישוחרר למחשב האישי, PS4 ו ה Xbox One בתאריך ה 21 לאוקטובר.

אודות אור כהן

תחביבים: כל דבר שכולל בתוכו מסך או ספר טוב. ידע: תכנות בשפת Java והכרה מלאה של המחשב. משפט לחיים?: קשיים זה רק אתגרים לקפוץ מעליהם מי שמעוניין ליצור איתי קשר יכול לשלוח לי בקשה בסקייפ: orti6321

השאר תגובה