בית / חדשות / האם DayZ יגיע לקונסולות בקרוב? Bohemia Interactive לא שוללת

האם DayZ יגיע לקונסולות בקרוב? Bohemia Interactive לא שוללת

המשחק DayZ התחיל בתור מוד למשחק Arma 3 אבל מאז הוא צבר אהדה רבה ואפילו אפשר להגיד שהוא השתווה אם לא עבר את המשחק המקורי, אבל האם הוא יגיע בקרוב לקונסולות?

לפני יחסית הרבה זמן, Bohemia Interactive אמרו שהם מתכננים לייצר את המשחק DayZ גם לקונסולות הדור החדש (Ps4 ו-Xbox 1), אבל מאז לא שמענו שום דבר בנוגע לזה. הסיבה לכך היא שלפי עובד בכיר בחברה, Brian Hicks, אמר בצורה חד משמעית ש-99 אחוז מהכסף והמשאבים של החברה עובדים על גרסת המחשב האישי אולם, חברות Sony ו-Microsoft לוחצות חזק על החברה בשביל שתעבוד על גרסת הקונסולות.

Brian Hicks הוסיף שהפיתוח של גרסה זו לא תתחיל עד תחילת שנת 2017 אבל בגלל שלחברת Sony אין משהו כמו ה-early access שיש ל-Microsoft, יכול להיות שבעצם המשחק לא יגיע בכלל לקונסולת ה-PS4 בגלל שיהיה קשה לעקוב ולפתח את המשחק. מה דעתכם על ידיעה זו? אתם רוצים ש-DayZ יגיע לקונסולות?

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה