בית / חדשות / Assassin’s Creed הבא אולי לא יושק ב-2017

Assassin’s Creed הבא אולי לא יושק ב-2017

מנכ"ל Ubisoft דיבר בראיון על העתיד של המותג Assassin’s Creed ועל יציאת המשחק הבא בסדרה.

השנה זו השנה הראשונה שבה לא מושק משחק Assassin’s Creed חדש מאז 2008. משנת 2009 אנו מקבלים משחק Assassin’s Creed חדש כל שנה, אבל בגלל כל תקרית הבאגים ב-Assassin’s Creed Unity וירידת המכירות של המותג בשנתיים האחרונות, נראה כאילו Ubisoft החליטה לקחת שנה "חופש" ולעבוד על המשחק הבא ולחשוב על המשך נכון למותג המעולה הזה שיגרום לציבור באמת להתלהב כמו שהוא אמור.

עד עכשיו כולנו קיבלנו את המסר שהמשחק הבא בסדרת Assassin’s Creed, שנקרא בשם הקוד Empire, ומשוער להתרחש במצרים העתיקה, יושק בשנת 2017, לאחר שהשנה לא קיבלנו משחק בסדרה. אבל בראיון שערך Yves Guillemot, מנכ"ל Ubisoft ציין ששום גורם מהחברה לא אמר שהמשחק יושק ב-2017 וזה לא התאריך שהם קבעו.

הוא אמר בראיון כך: "מה שראינו בפיתוח של המשחק הבא בסדרת Assassin’s Creed הוא שיש לנו הזדמנות לקחת את המותג לרמה אחרת לגמרי, אז אמרנו לעצמנו שניקח את כל הזמן שנצטרך כדי ליצור חווייה מדהימה לשחקנים. זה אפשרי ליישום מכיוון שיש לנו עוד כותרים ועוד משחקים ששחקנים יוכלו ליהנות מהם כמו Watch Dogs 2 וכו'… יש המון פוטנציאל במותג Assassin’s Creed ולכן החלטנו לקחת זמן ולעבוד על המודל של המשחק המעולה הזה כדי להחזיר אותו לתהילה שהייתה לו בעבר."

כשנשאל מתי בדיוק ב-2017 יושק המשחק, Yves אמר: "אף אחד מאצלנו בחברה לא אמר בכלל 2017, המשחק יגיע כאשר הוא יהיה מוכן. הפעם בלי השקה לפני שיש תוצר מוכן ביד."

אז מתי נוכל לצפות לשובו של ה-IP האהוב הזה לפי מנכ"ל Ubisoft? הוא לא ציין שום תאריך ספציפי אבל הוא כן אמר: "הכותר ישוב כאשר הוא יהיה מוכן. כאשר נרגיש שיש לנו חומר ששווה השקה בידיים." זה נשמע מאוד טוב ומנחם למען האמת…

האמת, זה נשמע כאילו שבפעם הראשונה, Ubisoft מקבלת אומץ לא לשחרר משחק כל שנה ובאמת לחשוב ולהשקיע בפיתוח שלו. המון מעריצים מוכנים לקבל את ההמתנה באהבה ומצד שני המון פשוט שונאים את Ubisoft על המהלך הזה.
מה דעתכם? מוכנים לחכות למשחק מדהים או שמעדיפים אותו דבר במיקום שונה כל שנה? שתפו אותנו בתגובות!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה