בית / מדריכים / Destiny: מדריך Wrath of The Machine

Destiny: מדריך Wrath of The Machine

קצת לאחר השקתו במסגרת Destiny: Rise of Iron, ה-Raid החדש Wrath of The Machine קיבל אצלנו מדריך (נטול ספויילרים) באתר. המדריך ילווה אתכם בכל חלק של ה-Raid ויספק פתרונות לכל פאזל או תקרית ירי.

זו הפעם הראשונה מזה שנה שקיבלנו פעילות Raid חדשה. כן, זה היה אז בהשקת The Taken King שקיבלנו Raid חדש (King's Fall) וזה מרגיש מעולה לחוות שוב את הדבר המדהים הזה בפעם הראשונה עם הצוות שלנו ב-Rise of Iron. רמת ה-Light המקסימלית היא כעת 385 (תעלה ל-400 בהשקת ה-Hard Mode) ובטח אחרי סיום משימות הסיפור של ההרחבה תגיעו לרמה מספקת ל-Raid. רמת ה-Light המומלצת ל-Raid הזה (Normal Mode) היא 370.

תוכן המדריך:

דבר אחרון לפני התחלת המדריך, אני מאוד מרוצה הפעם מה-Raid, הוא הרגיש לי מאוד זורם וקליל בהשוואה לקודמים לו. Bungie ציינה כבר לפני שב-Wrath of the Machine שחקנים יצטרכו לזוז הרבה ו-וואו כמה שזה נכון, שלב ה-Death Zamboni על גג החומה יהיה חווייה מהירה ובין חוויות הגיימינג הכי כיפיות של כל מי שישחק בו לפי דעתי… אז ללא חפירות מיותרות, בואו ניכנס לאקשן!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה