בית / חדשות / Watch Dogs 2 מקבל לאחר המון זמן דירוג ESRB

Watch Dogs 2 מקבל לאחר המון זמן דירוג ESRB

מסתבר של-Watch Dogs 2 יש צד אפל

Watch Dogs 2, מהווה עבור המון שחקנים את משחק הגאולה של Ubisoft עבורם. לאחר הכישלון המוחץ של קודמו שלקח את עצמו ברצינות יותר מדי, 2 לוקח את עצמו באווירה הרבה יותר כיפית, דבר מאוד חשוב במשחקים, בעיקר במשחקי עולם פתוח.

לאחר שהוצאנו את זה מהדרך נעבור לחדשות האמיתיות. היום לפנות בוקר הכריזה וועדת ESRB את הדירוג ל Watch Dogs 2, לאלה שלא יודעים מה וועדת ESRB היא, מדובר בוועדה שמדרגת את כל המשחקים שיוצאים לשוק האירופאי על פי מספר מאפיינים: אלימות,סמים,מין והרשימה עוד ממשיכה. במדרג ESRB קיימות מספר קבוצות אבל לעתה ניתמקד בקבוצה החשובה: "M". במשחקים שמעוטרים בתואר המשחק M קיימים מספר גורמים משפיעים שהעיקרים מביניהם הם שימוש בסמים, אמצעי מין ואלימות קשה עד רצח.

הנימוקים שוודעת ESRB הביאה על Watchdogs הם להלן:
1.אלימות:
"שחקנים ב Watch Dogs 2 יכולים להשתמש במגוון כלי נשק:מכונות ירייה, שוטגנים, רובי סער וחומרי נפץ כדי להרוג אוייבי משחק או אזרחים. לעומת זאת הריגת אזרחים יכולה להוריד את התקדמותם במשחק. תרחישי ביריות מלוות בדרך כלל באפקטים מציאותיים כמו שפכי דם, רעשי יריות מציאותיים ופיצוצים.במהלך המשחק קיימות מספר סצנות אלימות שמערבות מוות בתוכן כגון אדם שנהרג מירי שוטרים ואדם שמדממם למוות מפצע דקירה.

2.שימוש בתכנים מוגבלי גיל:
במהלך המשחק השחקנים ייפגשו במספר סצנות בעלות תוכן מיני: אדם המוכר פורנוגרפיית ילדים [לא נראה במהלך המשחק ולדעתי האישית Ubisoft דחפו את זה טיפה יותר מדי], מועדון חשפנות עם רקדניות בעלות חזה עליון חשוף מסביב לעמוד, סצנות מהירות של גבר ואישה בעירום מלא.בנוסף לסצנות המין הדמות במשחק תשתמש במספר סמים לא חוקיים כגון הרואין, קוקאין ומריחואנה ומספר מילות קללה נשמעות בסצנה.

אני מקווה מאוד שכל זה יהיה יחסית עדין במשחק ולא יהפוך אותו לקודר וכועס כמו הקודם לו.

Watch Dogs 2 ישוחרר למחשב האישי, PS4, וה Xbox One בתאריך ה-15 לנובמבר.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה