בית / חדשות / HITMAN Episode 5: Colorado כבר כאן

HITMAN Episode 5: Colorado כבר כאן

הפרק החמישי של HITMAN, כבר כאן HITMAN Episode 5: Colorado פרק לפני האחרון בסדרה הולך להביא איתו לא מעט הפתעות.

HITMAN Episode 5: Colorado, הפרק לפני האחרון של העונה הראשונה של HITMAN שוחרר היום, אך קצת לפני היציאה הרשמית שלו הטריילר הרשמי שהיה אמור להיות מופץ בשידור חי ב13:00 בצהריים בשעון מרכז אירופה (15:00 בישראל) הספיק הטריילר לדלוף לרשת הטוויטר לפני שנמחק משם.
אך זה כבר מאחורינו וגם הטריילר המלא וגם הפרק זמינים לכולנו.

המשימה "לוחמי החופש" (Freedom Fighters) היא לא משימה קלה, על סוכן 47 להסתנן אל מתחם חווה בקולורדו אשר הומר למכנה אימונים של מיליציה פרטית. על השחקנים מוטלת משימה אינטנסיבית של הסתננות למתחם האימונים של המיליציה על מנת לאתר ארבע מטרות ולחסל אותן. לכל מטרה יש את ההתמחות שלה לכן חייב לגשת לכל מטרה בגישה שונה מהקודמת לה כאשר עטים לעבר החיסול.

"זאת הנקודה בה כל האירועים של הפרקים הקודמים באמת מתחילים להיות מובנים, בפרק 5, הסיפור נכנס לחזית ומספק תמורה הרבה יותר ברורה של מה שהתגלה עד עכשיו ולאן הסיפור מתקדם", אמר Michael Vogt, הכותב הראשי של HITMAN.
"אנחנו מקווים ששחקנים לא יגלו יותר מדיי ספויילרים ברשת, אבל באותו זמן אני מתרגש לשמוע את התגובות לתגליות של הפרק הזה, זה סולל את הדרך אל סיום עונה מרתק ומתגמל."

הפרק החדש מלא בהזדמנויות ותחפושות חדשות ועם 70 אתגרים הפותחים ציוד חדש, נשקים ופריטים חדשים, כל זה במשחק עולם פתוח הנותן הזדמנויות למטרות חמקניות ומשימות חדשות בהמשך הדרך, הפרק חושף לשחקנים תגליות חשובות בסיפור כאשר העונה מתפתחת למתח השיא שלה.

HITMAN התחיל עם הפתיח והמיקום שלו בפריז במרץ האחרון, המשיך עם פרק 2: Sapienza באפריל, פרק 3: Marrakesh במאי, הפרק בונוס של הקיץ ביולי, פרק 4: Bangkok שיצא באוגוסט, HITMAN Episode 5: Colorado אשר יוצא עכשיו בספטמבר ופרק סיום העונה ביפן שיגיע מאוחר יותר השנה.

אודות דניאל שטיינמן

דניאל שטיינמן
שטיינמן, בן 25. הנדסאי אלקטרוניקה, מומחה IT, חננה מילדות ולא מתכוון להתבגר, מומחה בכל הקשור למחשבים, חובב קומיקסים, מכור לכמעט כל סדרה שקיימת ובפגרות משלים סרטים :)

השאר תגובה