בית / חדשות / Battlefield 1 ו-GOW4 זמינים להורדה מוקדמת ב-Xbox

Battlefield 1 ו-GOW4 זמינים להורדה מוקדמת ב-Xbox

המשחקים Gears of War 4 ו-Battlefield 1 זמינים ל-Pre-Load (הורדה מוקדמת) בקונסולת ה-Xbox One.

המשחק Gears of War 4 של The Coalition זמין ל-Pre-Load לבעלי Xbox One שרכשו עותק דיגיטלי של המשחק. תדאגו לפנות מספיק זיכרון על הכונן שלכם מכיוון שהמשחק שוקל 54.6GB שזה לא מעט.

לבעלי המחשב האישי, Pre-Load לגרסת המחשב האישי "תגיע בקרוב" לפי ציוץ בחשבון ה-Twitter של המפתחת The Coalition. לא ידוע מתי זה יקרה אבל זה חייב לקרות לפני ה-7 באוקטובר כי זה היום שבו בעלי ה-Ultimate Edition יקבלו גישה מוקדמת ל-Gears of War 4.

אם אתם ממש מתרגשים גם לקראת Battlefield 1 ואתם לא יכולים לחכות לשחק בו, ובכן, אין לכם יותר מדי ברירה חוץ מלחכות להשקה שלו. אבל אם להוריד את המשחק מעכשיו אל המכשיר יספק אתכם עד ההשקה אז יש לכם מזל כי היום זה אפשרי.

משתמש ב-NeoGAF אישר היום ש-Battlefield 1 זמין ל-Pre-Load לבעלי הקונסולה של Microsoft שרכשו עותק דיגיטלי של המשחק, 24 ימים לפני השקת המשחק. הורדת המשחק מראש גם מאשרת את נפח הדסק שהמשחק הזה יגזול  מאיתנו והוא לא פחות מ-42.7GB, אז כדאי שתלכו כבר עכשיו לפנות מקום ב-Xbox שלכם.

המשחק הבא בסדרת Gears Of War מתוכנן ליציאה ב11 לאוקטובר 2016 ויהיה זמין ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי. המשחק הבא בסדרת Battlefield יהיה זמין למחשב האישי, PlayStation 4 וה-Xbox One ב-21 באוקטובר.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה