בית / חדשות / Dishonored 2- טריילר חדש ובונוס מיוחד למזמינים מראש

Dishonored 2- טריילר חדש ובונוס מיוחד למזמינים מראש

Arkane Studios, המפתחת של Dishonored 2 שחררה היום טריילר חדש ל-Dishonored 2 שמציג את Emily בפעולה ונתנה מידע על בונוס ההזמנה מוקדמת של המשחק.

המשחק Dishonored 2 של Arkane Studios מגיע עם בונוס מיוחד- אלו שיזמינו (והזמינו) את המשחק מראש יקבלו גישה מוקדמת למשחק המלא יום לפני ההשקה.

טריילר משחקיות חדש שוחרר בנוסף להכרזה זו, והוא ומציג את Emily Kaldwin (אחת משתי הדמויות הראשיות במשחק) בניסיונה להרוג את Kirin Jindosh, ממציא מוכר בעולם המשחק. Jindosh אחראי על כל הרובוטים שצצים במשחק ואפשר לראות בטריילר איך Emily מתמודדת איתו בקרב אחד-על-אחד בעזרת הכוחות שלה.

כמובן שאפשר לבחור לא להשתמש בכוחות שלכם במשחק החדש על ידי דחייה של ה-Mark of the Outsider ויצירת דרך משלכם לניצחון, ואמנם החלטה שכזו בטח תהפוך את המשחק לקשה ומאתגר במיוחד עבור השחקן המתחיל אבל גם לנורא מעניין וחדשני.

המשחק הבא בסדרת Dishonored יוצא ב-11 בנובמבר 2016 ויהיה זמין ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי. ספרו לנו בתגובות מה דעתכם על הטריילר והאם אתם מתכננים לרכוש את המשחק בהזמנה מוקדמת כדי לשחק בו יום לפני כולם?

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה