בית / חדשות / ההדלפה הכי חמה?- תמונות מ-Assassin's Creed Empire
Assassins Creed Empire All Character

ההדלפה הכי חמה?- תמונות מ-Assassin's Creed Empire

הדלפות של דברים שאמורים לצאת שכולם מחכים להם זה לא דבר זר לאף אחד מאיתנו. כשזה מגיע להדלפות של דברים אישיים כמו של כל מיני סלבס שלא דאגו לאבטח את זה כראוי – אנחנו ממש נגד, אבל כשזה מגיע לחומרה, תוכנה או משחק…אנחנו מעט יותר סלחניים. עכשיו, זה מגיע גם ל-Assassin's Creed Empire.

אז הודות למישהו שובב ב-UBISOFT (כנראה) שרצה להתלהב בפני חברים על מה הוא עובד, הודלפה תמונה שהגיעה אל האתר הצרפתי jeuxvideo דרך הפורום NeoGAF ובה אנו רואים את מסך הפתיחה של הכותר החדש בסדרת Assassin’s Creed וכמעט ואי אפשר להתבלבל – זה קורה במצרים.

Assassins-Creed-Empire

בנוסף, החברה שמנסה לשמור על סודיות בכל מה שקשור למשחק רמזה שהמשחק ככל הנראה גם לא ייצא ב-2017 מתוך הרצון להשקיע באיכות וטיב המשחק. בינתיים מחכה לנו באופק סרט שכולם מדברים עליו וטרילוגיית משחקים של הסדרה שהכי הצליחה להם אוטוטו מגיעה, כך שיהיה מה "שיחזיק" אותנו עד אז. מהלך חכם? אולי. ברגע שיהיו פרטים נוספים – נעדכן.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה