בית / חדשות / טריילר חדש ל-Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

טריילר חדש ל-Call of Duty: Modern Warfare Remastered

בערך חודש לפני השקת Call of Duty: Infinite Warfare, חברת Activision מציגה בפנינו טריילר חדש שמציג את Call of Duty: Modern Warfare Remastered במלוא הדרו.

זה אולי נושא שנוי קצת במחלוקת אבל משחק ה-Call of Duty הכי טוב בכל הזמנים – או לפחות הכי משפיע על הז'אנר הוא Call of Duty 4: Modern Warfare שיצא בשנת 2007 ופותח על ידי Infinity Ward. המשחק חוזר מחדש עכשיו בשם Call of Duty: Modern Warfare Remastered השנה ויגיע רק עם גרסת הפרימיום של המשחק החדש בסדרה שנקרא Call of Duty: Infinite Warfare.

Modern Warfare היה משחק גדול בזמנו בגלל חוויית ה-multiplayer שלו, אבל גם בגלל מצב הסיפור, שהיה מהיר, מלא באקשן ועם סיפור מלהיב שהרגיש כמו סרט. מצב הסיפור ממשיך להדהים גם היום לאחר ש-Activision הציגה לנו טריילר שמציג את המשחק בגרסת ה-Remastered שלו וגורמת לכל חובבי הנוסטלגיה שפה להתלהב.

תוכלו להעיף מבט על הטריילר ממש פה למטה ולהצטרף אליי בדאגה שהמפתחת לא תדפוק את ה-Remaster הזה כי אז Activision תצטרך להתמודד עם עדר מעריצים זועמים.

Call of Duty: Infinite Warfare מתוכנן ליציאה ב-4 בנובמבר השנה, ויהיה זמין למחשב האישי, ל-Xbox one ול-PlayStation 4. אם תקנו את גרסת ה-Digital Deluxe Edition או את ה-Legacy Pro Edition, תקבלו בנוסף גרסה דיגיטלית של Call of Duty Modern Warfare Remastered.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה