בית / חדשות / No Man’s Sky- המפתח הראשי מוכן להסביר מה השתבש

No Man’s Sky- המפתח הראשי מוכן להסביר מה השתבש

אחד מהמשחקים המצופים ביותר, עם הייפ מטורף ואינסוף טיזרים – No Man’s Sky, יצא לפני כמה חודשים ואכזב את עולם הגיימינג כולו. ההבטחות על תכונות ומצבי משחק שונים נתגלו כלא נכונים, והמשחק פשוט לא היה מה שכולם ציפו לו. אחת מהתלונות המרכזיות בנוגע לכישלון המשחק נגעה במפתח הראשי, Sean Murray, שהופיע בראיונות וסיפר דברים מופלאים על המשחק החדש – וכשיצא המשחק, גילו השחקנים כי לא כל מה שהובטח אכן קיים.

ועכשיו, בסרטון חדש, מדבר Geoff Keighley על המשחק ועל הכישלון המר שלו. Keighley כבר סיפר בסרטונים קודמים על האכזבה שלו מהמשחק, והפציר באנשים לא לקנות אותו במחיר המקורי של 60$. ולמרות זאת, Keighley מספר כי Sean Murray, האחראי על פיתוח No Man’s Sky בחברת Hello Games, יגיע להתארח בתוכנית אינטרנטית חדשה שלו – ככל הנראה באוקטובר. בתוכנית הוא עתיד לדבר על המשחק ועל מה השתבש בו. זאת גם תהיה הופעתו הראשונה של Keighley בתקשורת, מאז הוצאת המשחק.

חלקים מרכזיים בפרק עוסקים בכישלון המשחק ועל פיתוחו, ושווה צפייה לכל מי שרכש את המשחק ומתעניין בו (החלק בו עוסקת הכתבה מתחיל ב-1:47:45).

אז מה אתם חשבתם על המשחק? האם תהיו מעוניינים לשמוע מה Sean Murray הולך לספר על הפיתוח? או שעדיף לשכוח מ-No Man's Sky ולעבור למשחק הבא? ספרו לנו בתגובות.

אודות שחר פנקס

שחר פנקס
בן 16, תלמיד לביולוגיה ומדעי המחשב, מתגורר בתל מונד, חובב מושבע של משחקים, קולנוע וכל שטות קטנה שקשורה אליהם.

השאר תגובה