בית / חדשות / Pill Spencer מכין אותנו למחיר של ה-Xbox One Scorpio
Xbox One Scorpio Microsoft

Pill Spencer מכין אותנו למחיר של ה-Xbox One Scorpio

Pill Spencer מדבר על ה-Xbox One Scorpio בראיון ל-WinBeta

לאחרונה Pill Spencer התראיין ל-WinBeta ודיבר על הדבר הבא של Microsoft בעולם הגיימינג ה-Xbox One Scorpio. אחד מהדברים שדיבר עליו Pill Spencer הוא המחיר של הקונסולה החדשה ונראה כאילו Spencer מכין אותנו למחיר "Premium", כמו שלא נראה מעולם בשוק הקונסולות.

לדבריו: "אז אתה יכול לראות את המחיר של S היום. כאשר תכננו את שני אלה (ה-S וה-Scorpio), אנחנו תכננו אותם סוג של במקביל. חשבנו על ביצועי המכשיר של מה שרצינו לפגוע עם ה-Scorpio ביחס למה שאנחנו הולכים להיות מסוגלים לעשות עם ה-S, כדי שיהיה לנו המשכיות במחיר בשביל שאנשים לא יסתכלו על שני המוצרים כשונים לגמרי בגלל הפרשי המחירים. אני חושב שאתה מרגיש שזה מוצר premium, קונסולת premium ולא משהו, שום דבר יותר מזה. לא הייתי אומר שאנשים יהיו לא מרוצים למרות שהדבר הזה הולך להיות שונה מכל מחיר קונסולה שראיתם אי פעם."

בנוסף הוא ממשיך: "אנחנו לא תכננו את זה ככה. עם זאת, נקודת מחיר הפתיחה של Xbox One S, ואת הגדלים כונן קשיח אחר כי הוא חלק חשוב של המוצר הזה. כשאני חושב על זה בתור קו מוצרים, אתה יכול לצפות את התמחור להיות סוג של בקנה אחד עם זו."

נראה כאילו Microsoft שלחו את Spencer להכין אותנו למחיר יקר שיעלה על הציפיות שלנו אבל תוך כדי הוא ממשיך להגיד שלמרות המחיר היקר המוצר יהיה שווה את זה.

אז מה אתם חושבים? האם Microsoft הולכת להביא את הדבר הבאה בעולם הקונסולות? ספרו לנו בתגובות.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה