בית / חדשות / Destiny: האיפוס השבועי מביא איתו Iron Lord Artifacts חדשים
rise of iron Destiny:

Destiny: האיפוס השבועי מביא איתו Iron Lord Artifacts חדשים

האיפוס השבועי מביא קצת רענון ל-Destiny: Rise of Iron שנגמר לו התוכן אחרי שבוע מההשקה ומביא איתו שינוי ל-modifiers ו-Iron Lord artifacts חדשים.

ה-Nightfall של השבוע הוא Sepiks Perfected ה-Strike החדש-ישן שנעשה מחדש עבור Rise of Iron ואהוב על כולם. ה-Modifiers הפעם כוללים את: Epic ,Juggler ,Grounded ,Match Game ו- Catapult.
בתרגום לשחקני Destiny חדשים, הרימוני יד שלכם ייטענו מהר יותר, תספגו יותר נזק כאשר תהיו באוויר, לא תקבלו תחמושת עבור הנשק העיקרי שלכם והמגנים של האויבים יהיו מעצבנים במיוחד השבוע.

ה-modifiers ל-SIVA Crisis Heroic playlist (לשעבר Heroic Strike) השבועי כוללים  את: Void Burn   ,Berserkו-Small Arms. רמת ה-Light הדרושה היא 350.

ה-Iron Lord Artifacts השבוע הם:

  • Memory of Timur – הופך אויבי PvE לבעלי ברית זמניים בעזרת Melee.
  • Memory of Gheleon – רדאר זמין כאשר מכוונים את הנשק וגם רזולוציית רדאר משופרת.
  • Memory of Radgast – ניתן להדוף טילי אויבים בעזרת חסימה עם חרב.

ה-modifiers של Challenge of the Elders השבוע כוללים את: Exposure ואת Small Arms עם בונוסים על  Melee Kills. הבוסים של Challenge of the Elders הם Keksis the Betrayed בסיבוב הראשון, Val Aru’un בסיבוב השני ו-Seditious Mind בסיבוב האחרון.

ואל תשכחו שהתחיל Iron Banner, כולם לשדה הקרב !!!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה