בית / חדשות / Call of Duty: Infinite Warfare – מהדורת ה-Legacy תשקול 130 ג'יגה
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty: Infinite Warfare – מהדורת ה-Legacy תשקול 130 ג'יגה

ברגע שחברת Activision הכריזה שביחד עם המשחק Call of Duty: Infinite Warfare תגיע גם גרסת חידוש למשחק Modern Warfare, הם שיגעו מליוני מעריצים, אבל, כמו שהם תמיד עושים, הם הרסו את זה שוב.

חוץ מזה שאתם תצטרכו לקנות את גרסת ה-"Legacy" שעולה 80 דולר בשביל שתקבלו את הקוד ההורדה של החידוש אלא שבשביל להפעיל את המשחק, הדיסק של Call of Duty: infinite warfare יהיה חייב להיות מותקן בקונסולה! ובשביל להתעלות על הכל, שני המשחקים השלמים ביחד, ישקלו 130 ג'יגה ביחד.

הסיבה למשקל האדיר הזה (תופס יותר מחמישית משטח האכסון של קונסולה נורמלית) היא כמובן שאתם משחקים פה בשני משחקים שלמים שיש להם שלושה מצבי משחק (קמפיין, מולטיפלייר וזומבים) נפרדים לכל משחק בעצמו. אז בעצם, אם אתם רוצים לשחק בשני המשחקים ואתם מחזיקים בקונסולת PS4 עם 500 ג'יגה של אחסון, כנראה שתצטרכו לוותר או להחליף כונן. חשוב לציין שאת מידע זה קיבלנו כאשר חנות צרפתית בשם Micromania שלחה קופסאות Pre-order של המשחק שעליהן רשום 130 ג'יגה מינימום, מה שאומר שאם תוסיפו את העדכונים, קובצי ההורדה וכו'… תגיעו למספרים אסטרונומים.

מה דעתכם על ידיעה זו? אתם הזמנתם/רוצים להזמין את משחק ה-COD החדש? או שאתם לא מתלהבים? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה