בית / חדשות / Gravity Rush 2 נדחה לינואר רשמית

Gravity Rush 2 נדחה לינואר רשמית

ביממה התחילו שמועות על דחיית המשחק Gravity Rush 2 שפורסמה בציוץ בטוויטר ואכן, לפני זמן קצר, אומתו השמועות והמשחק נדחה לחודש ינואר 2017. הדחייה אומתה רשמית ע"י עורך המשחק Keiichiro Toyama מחברת SIE Japan studio, הסיבה לדחייה היא שאחרי בדיקת כל מאפייני מצב ה-Multyplayer אחרי שהם נתנו לכמה טסטרים לנסות את המשחק, הם הגיעו להחלטה שהמשחק פשוט לא יהיה מוכן בזמן.

Keiichiro Toyama  גם הסיף והתנצל בפני כל מעריצי המשחק שמחכים לו בקוצר רוח, ומסר שאחרי 4 שנים של פיתוח, הם גאים במוצר שייצא להם. אני חושב שדחייה זו תביא רק טוב למשחק, כי אחרי הכל, מה שווה להוציא משחק אם הוא פשוט לא מוכן (שמעתם את זה Ubisoft?). אבל הסיבה האמיתית לדחיית המשחק היא כנראה העובדה שבתקופה שהמחשק היה אמור לצאת בה במקור (סוף נובמבר-תחילת דצמבר), הוא היה צריך להתחרות עם הרבה כותרים כמו Watch dogs 2,Gears of war ואפילו עוד משחק אקסלוסיבי של סוני-  The last Guardian, אז המחשק אינדי הקטן יחסית יעבור ממצב של הצלחה כלשהי , למצב של היבלעות בכל הכתרים הגדולים של תקופת החגים הקרובה. אז מה דעתכם על הדחייה? חושבים שזה אינטרס כלכלי או פשוט שהמשחק באמת לא מוכן כמו שהחברה אומרת? ספרו לנו בתגובות.

 

 

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה