בית / חדשות / Modern Warfare בבעיות, Infinite Warfare עם פרטים חדשים
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Modern Warfare בבעיות, Infinite Warfare עם פרטים חדשים

סדרת Call of Duty ממשיכה לככב בחדשות הגדולות עם מידע נוסף על שני המשחקים המצופים ביותר כרגע- Call of Duty Infinite Warfare ו-Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered, אבל לא הכל נראה ורוד בממלכה של Activision.

נתחיל קודם עם מידע חדש על המשחק החדש יותר מבין השניים- השבוע קיבלנו סוף סוף מידע על מערכת ה-Prestige שנראה במשחק, מערכת שהופיעה במצבי ה-Multiplayer של משחקים קודמים בסדרה, שמאפשרת לכם להמשיך ולשחק גם אם הגעתם לשלב המקסימלי ולהתחיל מהשלב הראשון. בראיון עם האתר PlayStation Lifestyle, אמר Jordan Hirsch, במאי פרויקט ה-Multiplayer: מערכת ה-Prestige כפי שהיא כרגע מאוד דומה למה שהשחקנים ראו וחוו בעבר. ככה שכשאתם עולים ב-Prestige אתם תפתחו Prestige Token ותוכלו להביא איתכם חפץ אחד שלא תוכלו לקבל ברמה הנוכחית שלכם. ה-Maximum Prestige כרגע שאנחנו מתכננים היא 10." הוא הוסיף ואמר שיכול להיות שהם יעלו את רמת ה-Prestige המקסימלית לפי איך שהמשחק יתקדם בעתיד.

בנוסף למשחק החדש,  דלפה רשימת ה-Trophies של החידוש של Call of Duty 4 Modern Warfare שיגיע עם הגרסה המיוחדת של Infinite Warfare, והיא כוללת 51 פרסים שתוכלו להשיג. ברשימה תוכלו לצפות לספויילרים, אז אם עדיין לא שיחקתם במשחק הקלאסי, הגיע הזמן.

אחד מה-Trophies האלה הוא "Time Paradox", אותו תקבלו לאחר שתהרג את Makarov. הדבר המצחיק הוא ש-Makarov הפך לרשע רק במשחק השני והשלישי בסדרת Modern Warfare, ולמרות שהוא מופיע בכמה משימות במשחק הראשון, לא הייתם צריכים להרוג אותו, מה שאומר שכנראה משהו השתנה במשחק. עוד Trophy מוזר הוא "Dogs. I Hate Dogs", אותו תקבלו לאחר שביתרתם בסכינכם 20 כלבים. כי למה לא?

אבל החדשה המרעישה ביותר לגבי החידוש של המשחק היא זאת- כדי לשחק בחידוש תצטרכו שהדיסק של Infinite Warfare יהיה בקונסולה, כך שלא רק שתצטרכו לקנות שני משחקים כדי לשחק באחד מהם, תצטרכו גם שבכל זמן הם שניהם יהיו בתוך המכשיר כדי שאחד מהם יעבוד. קצת פאדיחה מצד Activision, אבל הם מנסים להגן על המוצר שלהם, אז אפשר להבין אותם.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה