בית / חדשות / Peter the Great יוביל את רוסיה ב-Civilization VI

Peter the Great יוביל את רוסיה ב-Civilization VI

המנהיג הדגול Peter the Great מגיע להנהיג את רוסיה ב-Sid Meier’s Civilization VI

לאחרונה 2K ו-Firaxis Games הכריזו על כך ש-Peter the Great ינהיג את רוסיה במשחק Civilization VI שיגיע אלינו בחודש הקרוב.

למי שלא יודע, Peter היה אחד מהמנהיגים הכי חשובים בהיסטוריה של רוסיה והרזומה שלו הוא אחד מהמרשימים ביותר שנראו בהיסטוריה. שלטונו של Peter עמד בסימן התפשטותה הטריטוריאלית של רוסיה לכיוון מערב והפיכתה למעצמה אירופית מהדרג הראשון.

בנוסף להפיכת רוסיה למעצמה Peter דאג לפתח את רוסיה וקדם אותה בתחומים שונים למשל Peter הרחיב את היכולות הימיות של האומה שלו גם בסחר וגם בלוחמה, בנוסף הוא השיג גישה  אל הים השחור על ידי לכידת האזוב מ-Tatar vassals שליט טורקיה.

Peter הוביל את עמו נגד האימפריה השבדית במלחמת הצפונית הגדולה שנמשכה 21 השנים. אחד הניצחונות המוכרים ביותר היה הניצחון ההיסטורי שזכה Peter בקרב על Poltava בשנת 1709.

בשם "קיסר כל רוסייה", Peter the Great הוביל חינוך חילוני, רפורמה במערכת לוח השנה של האומה כדי להתאים לסטנדרטים אירופיים, השקעה בייצור תעשייתי, ויחסי סחר השתפרו באופן דרמטי. באמצעות מודיעין טוב גאונות ורצון חזק, Peter הטביע חותם בל יימחה על רוסיה ובגלל כל הסיבות האלה ועוד, Peter the Great זוכה להיכנס למשחק Civilization VI ולהיות אחד המנהיגים אשר אתם תוכלו לבחור ביניהם. לעוד על Peter the Great לחצו כאן.

Sid Meier’s Civilization VI יגיע ב-29 לחודש למחשב האישי.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה