בית / חדשות / עדכון חדש שוחרר ל-Tom Clancy’s The Division

עדכון חדש שוחרר ל-Tom Clancy’s The Division

השרתים הציבוריים שמריצים את עדכון 1.4 של משחק היריות של Ubisoft ו-Massive אשר נקרא Tom Clancy’s The Division קיבלו עדכון נוסף , דבר המראה על עוד צעד של Massive לשפר את המשחק לקראת העתיד.

השינויים שיגיעו ל-The Division יכללו הפחתת נזק ב-%15 מ-NPC בין הרמות 31 ל-33 ביחד עם ירידה של %15 בשריון של השחקנים ברמות אלו. השחקנים יוכלו לנהל את האיומים שלהם בצורה הרבה יותר מציאותית, על ידי שינויים שהגיעו ל-Ballistic Shield.

עוד שינוי שיגיע מאוחר יותר הוא למשימות ה-Search & Destroy – אויבים כעת יופיעו כנורמליים או Veterans במקום סתם להופיע עם פס צהוב מעליהם.
מטרות High Value שבועיות ומטרות High Risk יוגדלו או יופחתו לפי כמות השחקנים המשתתפים שתזוהה על ידי המשחק. בנוסף, אויבי NPC בעולם הפתוח יופיעו מחדש כל 4 שעות עכשיו במקום 24 שעות.

יש לציין שנעשו שינויים עבור אויבי בוסים שמופיעים במשימות וב-Incursions, כמו The Four Horsemen ב-Dragon’s Nest. תוכלו לראות את כל יומן השינויים פה.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה