בית / חדשות / Mafia 3 – גרסת המחשב נעולה על 30 פריימים, העדכון בדרך

Mafia 3 – גרסת המחשב נעולה על 30 פריימים, העדכון בדרך

Mafia 3 סוף כל סוף כבר כאן, רכבת ההייפ הגיעה לתחנה, וכולם מחכים כבר לעשות סדר ברחובות New Borduax. אם אתם שחקני PC, אז תתאכזבו לשמוע שהפורט למחשב "תקוע" על 30FPS וזה לא ממש עובר בשתיקה של השחקנים. אין שום סיבה שבסוף שנת 2016 משחקים ברמה הזאת יצטרכו להישאר 30FPS.

המפתחים מיהרו כמובן להוציא תגובה באתר הראשי של המשחק: "אנחנו יודעים שזה מאוד חשוב שיהיו הרבה מאוד אופציות לשינוי ועדכון הביצועים במחשב. הצוות עובד קשה כדי להבטיח שהביצועים של Mafia 3 יהיו הכי טובים שאפשר לכל הפלטפורומות וכרגע המשחק אכן רץ ב-30 פריימים לשנייה. אנחנו כרגע עובדים על עדכון עבור שחקני המחשב שיאפשר להם לשנות את ההגדרות של Mafia 3 ולשחק ביותר פריימים לשנייה."

אנחנו נעדכן בהמשך לגבי התאריך אבל הוא יהיה בקרוב מאוד," נכתב בתגובה. "בינתיים הצוות שמח לקבל כל פידבק אפשרי לגבי הביצועים של המשחק או עוד אופציות שחשובות לכם, אנחנו בודקים כל מיני אפשרויות לעדכונים לאחר ההשקה עבור המחשב שיתנו לכם את היכולות לשלוט על הרבה יותר דברים כדי להתאים את החוויה למכונה שלכם. עד עכשיו זה היה מסע מרתק לפתח את Mafia 3 ואנחנו מחכים לשמוע ממכם".

ואכן התגובות כאמור לא איחרו לבוא, השחקנים לא התלהבו בלשון המעטה, יש כאלה שכבר ביקשו החזר כספי וכאלה שהחשיבו את הגרסה למחשב כ-Bust (המקבילה של השרוף בתעשיה). תגובה נוספת של 2K, לא איחרה לבוא: "אנחנו עובדים במרץ על העדכון והוא נבדק ב-30[פריימים], 60[פריימים] וללא הגבלה של פריימים לשנייה ועוד שיפורי ביצועים עבור גרסת המחשב. אנחנו מאוד מרוצים מאיך שהעדכון נראה כרגע ואם הכל יהיה בסדר, הוא יופץ לכולם כבר בסופ"ש. אנחנו נמשיך ונעדכן לגבי העדכון בצורה שוטפת בזמן הקרוב ומחכים לשמוע את הפידבק שלכם".

עוד פרטים לגבי העדכון הקרוב ועדכונים נוספים תוכלו למצוא כאן.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה