בית / חדשות / Nike מוכרת נעלי חזרה לעתיד במהדורה מיוחדת

Nike מוכרת נעלי חזרה לעתיד במהדורה מיוחדת

Nike עוזרת לכם להגיע לעתיד בסוואג

בשורה טובה למעריצי "בחזרה לעתיד", בחגיגות 27 שנים ליציאת הסדרה Nike החליטה להוציא קולקציה של 89 נעליים אקסקלוסיביות. עכשיו עולה השאלה, מה מיוחד בנעליים הללו? אז תנו לי לענות לכם על זה, הנעליים בקולקציה הן אותן נעליים שמרטי מקפליי לבש ב"בחזרה לעתיד 2" ולאלה שמכם שקיבלו הבזק נוסטלגיה אז כן, אלו הנעליים שקושרות את עצמן.שמן של אותן נעליים: "Nike MAG".

Nike Mag

מייקל ג'יי פוקס, השחקן ששיחק את מרטי מקפליי, חלה במחלת הפרקינסון לפני לא מעט שנים וסובל ממנה עד היום, וכאות הזדהות החליטה החברה ליצור הגרלה על הנעליים. מה הייתם צריכים לעשות כדי לזכות בנעליים?, אז ככה, ההגרלה על הנעליים פועלת כמעין לוטו ולכן גם ההגרלה הוגבלה לגיל 18 ומעלה (הימורים וכו) כל כרטיס כניסה להגרלה עולה כ-10$ ומספר הקנייה של הכרטיסים אינו מוגבל. לפי דובר Nike, כל הכסף שייאסף מהתחרות ייתרם ישירות לקרן למציאת תרופה לפרקינסון.

לפי התיאור של הנעליים מדובר בטכנולוגיה חדשנית שמשתמשת בחיישנים מתקדמים שגורמים לנעל להתהדק ולהשתחרר לפי הלובש. עוד מידע שראוי לציין הוא שבתחרות הקודמת שנערכה בשנה שעברה הצליחה החברה לגייס מעל 10 מיליון דולר!

כל מה שאוכל להגיד זה שלדעתי זהו רעיון מבורך, והכתבה הזאת החזירה אותי מספר שנים אחורה לתקופה שדמיינתי שאני יכול להיות מארטי מקפליי.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה