בית / חדשות / Pebble מכריזה על ה-Pebble 2 וה-Pebble 2 SE

Pebble מכריזה על ה-Pebble 2 וה-Pebble 2 SE

Pebble הכריזה השבוע על שתי גרסאות חדשות לשעון החכם שמשגע את כולם, ובעיני רבים (ואני) נחשב לשעון החכם המנצח בשוק היום- ה-Pebble 2 (שהוכרז כבר בפרויקט Kickstarter מצליח) וה-Pebble 2 SE מצטרפים למשפחה.

ה-Pebble 2 הוא הדגם היקר יותר שכולל מד דופק, שהפך לסטנדרט בשעונים החכמים. ה-Pebble 2 כמו השעונים הקודמים של החברה, עוקב אחרי השינה שלכם על ידי מערכת מיוחדת, בנוסף למעקב על פעיליות הכושר שלכם יחד עם תזכורות נשנות לקום ולהתחיל לזוז. הדגם החדש הוא פשוט דגם משופר של שעון ה-Pebble הראשון, יחד עם עיצוב טוב יותר, מסך גדול יותר, מפרט טוב יותר, ופשוט הכל טוב יותר.

ה-Pebble 2 SE הוא שעון זול מה-Pebble 2, ולמרות שהוא לא מגיע עם מד הדופק הוא מציג את כל המאפיינים החדשים, הישנים והמעולים ביותר מהשעון החכם שלדעתי, הכי טוב היום בשוק.

כל דגמי השעון משתמשים כפתורים (ולא במסך מגע) לשליטה על השעון על מסך שחור ולבן מעולה של דיו אלקטרוני עם נורות LED בוהרות ומשתנות כדי להאיר את השעון ברגעי החושך. השעון עובד גם על Android וגם על iOS (בשונה מרוב השעונים החכמים כיום), ואפילו יאפשר לכם להכתיב הודעות עם המיקרופון המובנה (באנגלית, אך תוכלו לשנות זאת על ידי התעסקות קטנה אם יש לכם Android). השעון אמנם לא תומך בשפות RTL (מימין לשמאל) אך תוכלו למצוא בקבוצת הפייסבוק הישראלית Pebble Israel מידע על כיצד להתקין את האפשרות על המכשיר.

ה-Pebble 2 מתומחר ב-$129.99 וה-Pebble 2 SE ב-$99.99, והם זמינים כרגע במכירה מוקדמת כאשר הם ישלחו אליכם רק בחודש הבא.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה