בית / חדשות / Robo Recall – משחק מציאות מדומה חדש

Robo Recall – משחק מציאות מדומה חדש

תחום משחקי המציאות המדומה (או ה-Virtual Reality), ממשיך לכבוש את העולם ולשדרג את עצמו כל הזמן. והפעם, אנחנו זוכים לקבל משחק אקשן חדש מגוף ראשון – Robo Recall. המשחק הוכרז לאחרונה בכנס Oculus Connect 3 והציג תמונות חדשניות וטריילר גדוש באקשן שאנחנו עתידים לקבל במשחק.

במשחק החדש נוכל לשוטט ברחבי העיר תוך כדי לחימה ברובוטים שיצוצו ממקום למקום. המשחק יציג לנו מגוון רחב של נשקים ומגוון רחב של רובוטים שנוכל לנסות את הנשקים עליהם. המשחק ירוץ על המנוע הגרפי Unreal Engine 4, וישלב בתוכו שיטות לחימה יצירתיות שינצלו את היכולות של בקרי המשחק (Oculus Touch) בצורה הטובה ביותר.

"משחקי המציאות המדומה מספקים רמת משחק שלא נראתה מעולם. המטרה שלנו עם Robo Recall היא לנצל את הכלים המיוחדים של המציאות המדומה כדי לספק חוויה בלתי נשכחת, וליצור דור חדש של משחקי יריות" כך מספר Tommy Jacob, המפיק של המשחק. "Robo Recall ממשיך את מה שלמדנו עם Bullet Train [משחק VR קודם של החברה], בכל הנוגע ליצירת חווית מציאות מדומה מרגשת, אינטראקטיבית, ונוחה. בנוסף, שיפרנו והרחבנו את מצב הטלפורטציה שמאפשרת לשחקן שיטה נוחה יותר לחקור את הסביבה." מוסיף Jacob.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

משחק המציאות המדומה Robo Recall בהפקת חברת Epic Games, עתיד להגיע בתחילת שנת 2017, בחינם, למכשירי Oculus Rift. למידע נוסף על המשחק ניתן לגשת לאתרו הרשמי.

אודות שחר פנקס

שחר פנקס
בן 16, תלמיד לביולוגיה ומדעי המחשב, מתגורר בתל מונד, חובב מושבע של משחקים, קולנוע וכל שטות קטנה שקשורה אליהם.

השאר תגובה