בית / חדשות / Fallout 4 ו-Skyrim יקבל תמיכת מודים ב-PS4

Fallout 4 ו-Skyrim יקבל תמיכת מודים ב-PS4

אחרי הרבה מאוד זמן של עבודה מצידם של החברות Sony ו-Bethesda, הם סוף סוף הצליחו להכניס את המודים לגרסת ה-PS4 של המשחקים Fallout 4 ושל Skyrim Special Edition אבל, ויש אבל גדול, במודים אתם תוכלו להשתמש רק במה שקיים כבר במשחק עצמו ולא תוכלו "להמציא" דברים בניגוד לגרסאות ה-Xbox וה-PC. לדוגמה, אם תרצו להוסיף ראש של כלב לדמות שלכם תוכלו לעשות זאת כי יש כלב במשחק, אבל בניית דברים נוספים כמו חללית מגניבה, לא תתאפשר.

מחברת Bethesda נמסר שהם שמחים סוף סוף לספק את אפשרות המודים לשחקני ה-PS4 אבל האם זה באמת שווה את זה ? הרי אתם לא תוכלו ליצור את מה שאתם רוצים… לדעתי זה לא היה שווה את ההמתנה. המודים גם אושרו לגרסת ה-PS4 Pro והגרסה תרוץ על 4K אמיתי ולא אפסקיילינג. המודים ישוחררו גם ל-Fallout וגם ל-Skyrim בתאריך היציאה הרשמי של Skyrim Special Edition (למי שעוד לא הזמין תוכלו לעשות זאת פה) שהוא ה-28 באוקטובר. מחכים ליציאת המודים ל-Fallout 4 ול-Skyrim Special Edition? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה