בית / חדשות / Fat Princess: Piece of Cake – שירותי האונליין יסגרו

Fat Princess: Piece of Cake – שירותי האונליין יסגרו

Sony משביתה את שירותי האונליין למשחק Fat Princess: Piece of Cake בכל המכשירים עד סוף 2016.

הודעת הפרישה הופיעה בחנויות המכשירים Android ו-iPhone בעמודי "free-to-play puzzle game", בעוד שחברת Sony הודיעה לבעלי מכשירי Vita הודעה זו דרך המייל. במכשירי ה-Vita, שירותי האונליין של המשחק Fat Princess: Piece of Cake יופסק ב-1 בינואר ואילו במכשירי ה-Android וה-iPhone הם יסגרו חודש לפני כן, ב-1 בדצמבר.

עכשיו Sony השביתה את האפשרות לבצע רכישות בתוך המשחק. בנוסף, שחקנים כבר לא יכולים לבזבז את הזהב שהרוויחו או רכשו על פריטים בתוך המשחק. כבר אי אפשר לקבל את השובר בסוף שלב 15 שנותן לך להוריד את המשחק בחינם ל-PlayStation 3 או להוריד את המשחק מחדש במידה וכבר הורדתם אותו בעבר. אבל אל דאגה, יש גם חדשות משמחות – שחקנים יוכלו ליהנות מן המשחק אם הם יהיו במצב offline, כל זמן שיש להם את המשחק על המכשיר האישי שלהם.

האתר GameSpot יצר קשר עם Sony ושאל אותם האם נוכל להוריד את המשחק Fat Princess: Piece of Cake לאחר סגירת שירותי האונליין של המשחק. תגובתה של Sony היא כי המשחק כבר לא יהיה זמין להורדה מחנויות המכשירים לאחר תאריך הסגירה, אך נוכל להמשיך לשחק בו כל עוד לא הסרנו את המשחק.

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר תגובה