בית / חדשות / Oculus Connect 3 – מה היה לנו שם?

Oculus Connect 3 – מה היה לנו שם?

Oculus קיימה את כנס ה-Connect 3 שלה לאחרונה, ובו היא הראתה דברים משמחים (ועוד משהו ממש ממש טוב), אז כמו תמיד – קבלו את הסיכום!

אז הפעם, כדי שתתעניינו כמה שיותר בכתבה, אני הולך לסדר את הכתבה בסדר עולה לפי מה שהתלהבתי ממנו יותר, כך שאתם בסוף תצאו מהכתבה כאילו אתם ממש נהניתם לקרוא אותה (ובואו נהיה כנים- אתם נהנים לקרוא את הכתבות שלי). אז הדבר הראשון שאני אדבר עליו, הוא האוזניות החדשות של החברה. למעשה היא הכריזה על סט של אוזניות שישומשו במקום האוזניות שבאות עם ה-Rift כרגע. הן יהיו בתצורת In-Ear, ויעלו כ-49 דולרים (בערך 250 ש"ח). תזכרו רק שמעתה ועד לסוף הכתבה (ועוד שאר מחירים נוספים בכתבות) שהחישוב של המחיר בשקלים הוא חישוב די גס, אז יכול להיות שהמחיר לא יהיה 100% נכון.

oculus-connect-3-1

הדבר השני שאני הולך לדבר עליו הוא דבר מאוד מאוד משמח עבור אנשים שרוצים לשחק ב-VR על מחשבים חלשים יותר. Oculus בעצם הכריזה על הדבר הזה, אחרי פיתוח של מערכות הקרויות Timewarp ו-Spacewarp, שיוצרות פריימים סינתטיים, שמכפרים על הפריימים החסרים בביצועים של המכשיר, וכך מונעים יותר מקרים של בחילות. כלומר, המערכות מקלות על המחשב בביצועים, כך שהמכשיר יוכל לעבוד עם מחשבים חלשים יותר. דרישות מערכת מלאות תוכלו למצוא באתר הרשמי.

דבר נוסף, הוא מכשיר חדש ש-Oculus עובדת עליו, שלא ישתמש בכבלים כמו ה-Rift, ויציע חוויה משל עצמו בנוסף, כך שלא תהיו תלויים בטלפון כמו ה-GearVR.
יתרה מכך, היא הכריזה גם שה-Oculus Touch יהיה זמין להזמנה מוקדמת החל מהיום, ה-10 באוקטובר, כאשר הוא יהיה זמין לכולם עבור 199 דולרים, שזה בערך 700 שקלים, והיא הכריזה בנוסף על חיישן שיאפשר לבקרי ה-Touch לקבל שימוש גם ממרחק מסוים עבור 79 דולרים, שזה יצא לנו בערך 400 שקלים. שני הדברים הללו יהיו זמינים לרכישה רגילה החל מה-6 בדצמבר.

oculus-connect-3-2

והגענו לדובדבן שבקצפת, Facebook הראתה את הרעיונות הכי חדשים שלה לגבי קיום יחסי גומלין במציאות מדומה! למה זה דבר מגניב? ובכן, יהיה אפשר ליצור יצגן ממש מתקדם, שיוכל לצחוק, לחייך ואפילו לכעוס. ה-Toybox זה למעשה ארגז החול שלכם ב-VR. אתם יכולים לבנות שם מבנים, להילחם בדו קרב עם חרבות, ועוד. אתם תוכלו גם להתאים אישית את היצגן שלכם, עם פרטים קטנים כמו זקנים ומשקפיים. עוד דבר שנעשה, הוא הסלפי הראשון בעולם עם מציאות משולבת, שבו מארק צוקרברג עשה סלפי בתוך התוכנה עם אשתו, פריסילה, שזה היה טיפה מביך אבל גם מגניב. מה שאני לא אוהב בזה זה רק העובדה שזה תורם לכך שתהיה פחות ופחות אינטראקציה פיזית בין אנשים, כאילו זה בכלל לא פוחת מיום ליום.

 

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה