בית / חדשות / דליפה מרעישה את קהילת Overwatch
Overwatch

דליפה מרעישה את קהילת Overwatch

Overwatch כנראה יחשוף בפנינו מידע חדש בקרוב

במהלך השבוע האחרון קהילת השחקנים של משחק היריות המפורסם Overwatch געשה ורעשה בעקבות דליפה עצומה שנחתה רק שבועיים לפני BlizzCon המפורסם.

בפוסט שפורסם ב-Reddit על ידי משתמש ששמו Percitia נחשפת התמונה לכאורה של מי שהייתה הדמות המסתורית שניהלה את קרב המוחות הענק ביותר שהתקיים בקהילת בגיימינג העולמית, בין אם זה היה בצפנים, קודים מאחורי תמונות או פירוק קבצי סאונד ו-QR Codes היא הייתה שם, Sombra.

overwatch_sombra

התמונה מציגה לנו את מי שכנראה היא Sombra וממה שניתן להסיק מהתמונה ניתן להבין שזהו אימייל פנימי שכנראה נשלח לאחד מהמפתחים של המשחק. בכותרת של התמונה כתוב "She will be hacking her way into te build later tonight" לאלה שמאיתנו שיותר מתקשים באנגלית הרשו לי לתרגם: "היא "תפרוץ" את דרכה אל הבנייה מאוחר יותר הלילה" הכוונה לדעתי במשפט הזה היא שכנראה Sombra נמצאת כבר עכשיו בתוך גרסא של המשחק שנועדה לבדיקות ואם אני אצטרך לשער אני מעריך שיישוחרר יותר מידע עלייה ב-BlizCon.

נמשיך לעדכן

אודות אור כהן

תחביבים: כל דבר שכולל בתוכו מסך או ספר טוב. ידע: תכנות בשפת Java והכרה מלאה של המחשב. משפט לחיים?: קשיים זה רק אתגרים לקפוץ מעליהם מי שמעוניין ליצור איתי קשר יכול לשלוח לי בקשה בסקייפ: orti6321

השאר תגובה