בית / חדשות / Destiny: האיפוס השבועי, Iron Artifacts וסרטון משונה
rise of iron Destiny:

Destiny: האיפוס השבועי, Iron Artifacts וסרטון משונה

עוד שבוע = עוד איפוס שבועי ב-Destiny: Rise of Iron. העניינים מתחילים לחזור על עצמם במשחק היריות הזה של Bungie ועוד לא עבר חודש מהשקת ההרחבה… אבל היי, Hard mode שבוע הבא !

ה-Nightfall של השבוע הוא The Undying Mind ה-Strike הישן והאהוב על כולם. ה-Modifiers הפעם כוללים את: Epic ,Fresh Troops ,Specialist ,Match Game ו- Airborne.
בקיצור, Telesto יעשה פלאים השבוע למרות שבטח תרצו להימנע מלהיות באוויר ליד קבוצת אויבים כאשר Fresh Troops פעיל.

ה-modifiers ל-SIVA Crisis Heroic playlist (לשעבר Heroic Strike) השבועי כוללים  את: Solar Burn ,Heroic ו-Small Arms. אין כזה הבדל משבוע שעבר והנזק Solar מה-Splicer Vandals ימשיך לשרוף. רמת ה-Light הדרושה היא 350.

ה-Iron Lord Artifacts השבוע הם:

  • Memory of Jolder – ניתן לרוץ ללא הפסקה או צורך לעצור.
  • Memory of Silimar – מפחית משמעותית את כל נזקי ה-damage-over-time.
  • Memory of Skorri – כאשר יכולת ה-Super של השחקן טעונה, יכולות ה-Super של שאר השחקנים בסביבה נטענות מהר יותר.

ה-modifiers של Challenge of the Elders השבוע כוללים את: Brawler ואת Fresh Troops עם בונוסים על Precision Kills. הבוסים של Challenge of the Elders הם: Noru’usk, Servant of Oryx בסיבוב הראשון, Overmind Minotaur בסיבוב השני ו-Seditious Mind בסיבוב האחרון.

ועכשיו כפי שהובטח, הסרטון ההזוי:

משהו קצת מוזר קרה לאחרונה ב-Destiny: Rise of Iron. קבוצת שחקנים הביסה את הבוס האחרון ב-Wrath of the Machine בעזרת רימונים ו-melee attacks בלבד. תוכלו לראות בעצמכם בסרטון פה למטה:

השחקן המבצע ציין שהטריק הוא להשתמש ב-super שניתן לכל השחקנים בקבוצה אחרי שה-empowered guardians קופצים על הפלטפורמות האדומות.

אודות תומר בראשי

בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב – שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה