בית / חדשות / Football Manager 2017 מקבל סרטון ממנוע המשחק

Football Manager 2017 מקבל סרטון ממנוע המשחק

משחק אימון קבוצות הכדורגל Football Manager 2017 של חברת Sport Interactive ושל Sega יגיע ממש בקרוב למחשב האישי (4.11) והיום אנחנו זוכים לסרטון היישר ממנוע המשחק, מנוע התלת מימד שלו.

משחק ניהול קבוצת הכדורגל החדש, FM 2017, מתקרב אלינו בצעדי ענק. בנוסף לשיפורי המידע על קבוצות שחקנים ואנשי צוות, השיפור של המשחק יגיע הפעם גם למנוע. בעת משחק תוכלו להכנס למצב משחק חדש- מצב תלת מימד בו תוכלו לראות את הקבוצה שאותה אתם מאמנים משחקת נגד קבוצה אחרת.

בסרטון ניתן לראות תקציר של משחק היישר מאחת הליגות הגדולות בעולם –  Premier League, בין קבוצת ווטפורד (האהובה מאוד על יוצרי המשחק) לבין אברטון.

יוצרי המשחק בראשות הסטודיו של SI הודיעו בחודש ספטמבר האחרון כי במשחק ה-Football Manager הבא יכללו למעלה מ-1,500 אנימציות תלת מימד של השחקנים, אנימציות שכמובן מופיעות בזמן משחק בין קבוצה לקבוצה – ממש כמו בסרטון.


Football Manager 2017 יגיע לחנויות ול-Steam בעוד כחודש – ב-4 לנובמבר. המשחק יגיע כלול עם הסגלים המעודכנים ביותר לצאת המשחק, חוקי מפעילים והיסטוריה של זוכות לעונה החדשה. לפני כחודש שיחררה החברה את הסרטון הראשון של המשחק, עשר דקות לפני פתיחת המשחק בליגה האנגלית הבחירה. בסרטון נוכחנו לגלות שיפורים וחידושים שיופיעו במשחק, כ-1000 שיפורים לפי החברה יופיעו בכותר החדש, מעל 20,000 ידיעות תקשורות חדשות ותמונות שחקן, וכל זה בנוסף לעדכון ציוני כל השחקנים וההיסטוריה שלהם.

כשבועים לפני יציאת המשחק באופן רשמי, יוכלו המעריצים שרכשו והזמינו מראש לשחק בגרסא המוקדמת שלו.. 

מידע נוסף יגיע אלינו בימים הקרובים ואנחנו כמובן יותר מנשמח לספר לכם עליו.

 

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר תגובה