בית / חדשות / Battlefield 1 מקבל מידע חדש הכולל שידורים חיים ועוד
Battlefield 1

Battlefield 1 מקבל מידע חדש הכולל שידורים חיים ועוד

המשחק Battlefield 1 קרוב מתמיד ואני כבר לא יכול לחכות לשחק בו (כמובן שיש לי כבר הזמנה מוקדמת) אבל למי שעדיין סקפטי לגבי הקנייה של המשחק, הכתבה הזאת בשבילכם. חברת Dice LA הכריזה שבמהלך השבוע הקרוב (מהתאריך 12 באוקטובר עד ה-21) הם ישחררו כם יום שידור חייב של שעתיים שבו הם יראו משחקיות לא ערוכה (כלומר שאם יהיו באגים, אנחנו נראה אותם) שבה הם יציגו סוף סוף את המודים החדשים של המשחק שהם Operations ו-War Pigeons, מה שלא ראינו עד כה, פרטים נוספים תוכלו למצוא פה .

בנוסף לשידור החיי שהולך להגיע אלינו השבוע, החברה גם שחררה טיזר קצרצר (30 שניות) שבו הם מראים את אחת המשימות שהולכות להגיע אלינו במסגרת ה- War Strories שהם בעצם הקמפיין של המשחק. הסרטון שקיבלנו עקב אחר קרב בין האוסטרים לאיטלקים שנלחמים על מצודה ישנה, הנה הסרטון ששוחרר:

הסרטון אולי קצר אבל הוא מראה לנו הרבה דברים מגניבים, בין אם זה אנשים בשריון מתכת או אנשים עם להביורים ואפילו עם חפירות ורובים גד מטוסים, זה נראה כאילו הקמפיין של Battlefield 1 הולך להיות פצצה. בנוסף, חברת Dice LA הכריזה על אתגרים אשר יקראו "Medals", אתגרים אלו ייתנו לכם מוטיבציה לשחק תפקידים שונים בשדה הקרב לדוגמא, מדליית ה-Order of Hippocrates תדרוש מכם שחק בתור Medic ולהחית הרבה את חברי הקבוצה שלכם ואילו מדליית ה-Legion of Glory תדרוש מכם גם לשחק בתור Assualt ולתקן רכבים, יהיו בסך הכל 34 מדליותשנות והן ישתנו כל שבע וכל מדליה תתן לכב בוסט של XP. וידיעה אחרונה לכתבה זו, מי שהזמין את המשחק בהזמנה מוקדמת על ה-PS4 יוכל לעשות Pre-load למשחק כבר בתאריך ה-16 באוקטובר, שזה חמישה ימים לפני התאריך יציאה של המשחק. מי שלא יודע, Pre-load מאפשר לך להוריד את המשחק לפני שהוא יוצא וככה תוכלו לשחק בו ברגע שהוא ייצא רשמית מבלי לחכות שהא יירד (אולי תצטרכו להוריד איזה Day one patch אבל זה כלום בהתחשב בזה שהמשחק שוקל 42 ג'יגה), כמובן שמי שהזמין את ה-Early Enlister pack יוכל לשחק במשחק ב-18 למרות שרשמית המשחק יוצא רק ב-21. מה דעתכם על ידיעות אלא? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה