בית / חדשות / עדכונים שנראים טוב – חדשות חמות מעולם Final Fantasy
final fantasy xv ff

עדכונים שנראים טוב – חדשות חמות מעולם Final Fantasy

אם אתם מרגישים שהרבה זמן לא קיבלתם עדכונים מהיקום המופלא והעצום – Final Fantasy לקראת הדברים שיוצאים או יצאו, אז הנה הם מגיעים בשמחה וששון.

World of Final Fantasy

אם יש משהו שכולנו מאוד אוהבים לעשות זה השוואת. מה יותר טוב או יותר גדול או יותר הזוי, אז במיוחד בשביל זה אנו מקבלים 2 סרטוני השוואה המציגים את הרמה הגרפית של המשחק  World of Final Fantasy כפי שהוא נראה ב-PlayStation 4 ועל גבי הקונסולה הניידת PS Vita.

המחשבה הראשונה היא ש"ברור שיש הבדלים עצומים", אחרי הכל מצד אחד יש לנו מפלצת גיימינג ומצד שני משהו שיש לו כבר כמה שנים טובות בחוץ, אז למרבה ההפתעה הרמה הגרפית המוצגת ב-Vita היא לא רק גבוהה אלא גם איכותית וברורה שבהחלט תפתיע לא מעט אנשים. עדיין קיים הבדל בין שני המכשירים (די ברור לא?) אך הפעם הצליחו להגיע למקומות שטרם נראו.

רוצים לראות? קבלו:

מה אומרים? הזוי לא?

FF15

ככל שהמשחק החדש בסדרה Final Fantasy 15 מתקרב אלינו בצעדים יפניים עצומים כל המידע והטיזרים לגביו צצים החוצה. אחד הדברים המסקרנים במשחקים הללו הוא אילו נשקים ילוו את הדמויות שלנו בזמן שנטייל במשחק שככל הנראה יהיה ארוך יותר מ-Skyrim. אז משתמש Reddit הידוע בכינויו Merutan הביא לנו מהתערוכה שהתרחשה בטוקיו צילום מסך ובו שמות וסוגי הנשקים שיעמדו לרשות הדמויות שלנו, ביניהם:

  • Swords of the Majestic – שתי חרבות עוצמתיות המיועדות לאמיצים בלבד שנפשם כנפש אריות!
  • Broadsword of the Conqueror – ככל הנראה שדרוג של Blade of the Conqueror המוכרת לנו ממקומות אחרים
  • Trident of the Oracle – קלשון עוצמתי שככל הנראה יעשה המון ברדק.

Merutan מספר שחיפש ברחבי האינטרנט אחר מידע על שאר הנשקים בכדי שכולם ידעו מה מצפה להם, אני אומר – למה לא לחכות למשחק ואז לגלות לבד? למה להרוס את כל ההנאה? בכל מקרה, ברגע שיהיו עדכונים חדשים, אתם תהיו הראשונים לדעת ועד אז – תישארו פנטסטים.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה