בית / חדשות / Dishonored 2 – טריילר חדש ייקח אותנו אל תוך המשימות

Dishonored 2 – טריילר חדש ייקח אותנו אל תוך המשימות

Bethesda ו-Arkane Studios מפנקות אותנו היום בטריילר חדש שמציג בפנינו את עומק המשימות ואת הסגנון והנושא שמצטרפים למשימות של Dishonored 2.

Dishonored 2 נראה כאילו שייקח את משחק ההתגנבות הקודם בסדרה משנת 2012 וישדרג אותו מכל בחינה אפשרית ויהפוך אותו למדהים. יהיו כוחות חדשים, עוד דמויות הניתנות למשחק ועוד רובד של עומק לשלבי המשחק. העומק במשימות הוא הכרחי עבור משחק התגנבות מוצלח ומאתגר וכנראה ש-Arkane Studios יודעים זאת.

משימות עמוקות אלו הן מה ש-Bethesda ו-Arkane מציגות בפנינו היום בסרטון החדש הזה שמציג את המשחק החדש. התיאור של Bethesda לסרטון הולך כך: "Dishonored 2 מחזיר אלינו משימות קלאסיות של הסדרה – אבל עם טוויסט. ביחד עם המטרה המיוחדת והמיקום המבוצר, עכשיו לכל משימה תהיה ערכת נושא משלה. בין אם זו משימה עם מספר מטרות, משימה עם מסע בזמן, אחוזה עם חלקים זזים או סתם אזור שמראה את התקופה הוויקטוריאנית של המשחק, ההמשך לכותר המעולה מעלה את רף איכות המשימות של הסדרה עם המון דרכים חדשות לשחק."

המשחק הבא בסדרת Dishonored יוצא ב-11 בנובמבר 2016 ויהיה זמין ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי. צפו בטריילר החדש פה למטה והחליטו בעצמכם אם המשחק נראה שווה קנייה ואל תשכחו לשתף אותנו בתגובות למטה!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה