בית / חדשות / The Division: שרתי ה-PTS יישארו פתוחים למשך שבוע נוסף

The Division: שרתי ה-PTS יישארו פתוחים למשך שבוע נוסף

ה-PTS של המשחק The Division, המשחק ה-RPG של Ubisoft, יישאר פתוח למשך שבוע נוסף לליטושים אחרונים.

המשחק The Division סובל ממס' בעיות עיקריות בלב המשחק. עדכון ה-1.4 שעתיד לצאת אמור לפתור הרבה מהן, כפי שכתבנו פה. חברת Ubisoft החליטה להריץ מה שנקרא PTS) Public Test Server) אשר ירוץ על המחשב האישי ובו ייבדק העדכון (במקום לקוות לטוב). ה-PTS היה אמור להיסגר לאחר השבוע השלישי, אך החברה החליטה להשאירו פתוח שבוע נוסף כאשר הם ממשיכים ללטש חלקים מהעדכון. Ubisoft פרסמה כעת את השינויים של השבוע הרביעי ב-PTS, השבוע האחרון שלאחריו הוא ייסגר.

The Division 5

בעדכון, Ubisoft תיקנה באג שגרם לצניחת כמות הנזק הנגרמת ע"י אויבי העלית ב-30% במקום ב-15%, כפי שתוכנן מלכתחילה (כעת האויבים עושים נזק של 15% פחות מהשבוע השני של ה-PTS). שינוי נוסף הוא גם לשריונות של אויבי העלית, שהוחזרו לאותם הערכים של השבוע השני כי Ubisoft החליטה שהם עשו טעות עם השינוי.

השינוי המהותי בעדכון הוא בכל המתקשר לבונוס של Health On Kill, בונוס המחזיר כמות מסוימת של חיים על כל הריגה (בהתאם לגודל הבונוס).ההשפעה הראשונה מופיעה בסט Path of the Nomad, שאחוזי הבונוס על 2 חלקי הסט יורדים מ-20% ל-14%, שינוי שכרגע לא ידוע אם יורגש או לא. חוץ מהסט, בונוס של Health On Kill הנמצא על פריט יוקטן בערך בחצי (מ-14% ל-7%).

בנוסף לכל השינויים שצוינו, ישנם מס' שינויים נוספים אשר תוכלו לקרוא עליהם פה.

The Division 3

לפי החברה, ה-PTS היה הצלחה גדולה וכנראה שהם ימשיכו עם הרצת שרת זה גם בעדכונים עתידיים. מהלך זה מזכיר את המהלך שביצעה חברת Dice LA עם ההרחבות של Battlefield 4.

הרעיון של הרצת שרת נפרד שלא מחובר ישירות למשחק רק תורם לחברה ולמשחק עצמו, והיה עדיף אילו היו ממשים זאת עם כל משחק, כמו לדוגמה Rainbow Six Siege, משחק אשר לעיתים קרובות צצות אצלו בעיות חדשות עם כל עדכון שיוצא.

האם השתתפתם ב-PTS? מה דעתכם על השינויים? האם אתם מתכננים לחזור למשחק? ספרו לנו מה דעתכם בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה