בית / חדשות / שמועה: Kingdom Hearts 2.8 HD יתמוך ב-4K

שמועה: Kingdom Hearts 2.8 HD יתמוך ב-4K

יש שיטענו כי Kingdom Hearts 2.8 HD לא הולך להיות יפייפיה ברמה החזותית. המשחק התחיל ככותר לקונסולת ה-Nintendo 3DS, ושאר ההמשכים שלו לא יצליחו לקבל שום פרס עבור הגרפיקה שלהם, לא משנה כמה האומנות במשחק תהיה טובה. אז ההצעה כי המשחק עשוי לתמוך ברזולוציית 4K על קונסולת ה-PS4 Pro לא יהיה כל כך טיפשי- במיוחד כשאיכות ה-4K היוצאת המדוברת כנראה בכלל לא תהיה נאטיבית (כלומר, שלא מעובדת כתמונת 4K אלא שתמונה באיכות קטנה יותר שמוגדלת).

משתמש בטוויטר בשם aibo מדווח כי בראיון עם Tetsuya Nomura, מנהל Kingdom Hearts, הוא אמר כי בהמשך השבוע צפוי להשתחרר מידע שאומר כי המשחק יתמוך ב-4K בקונסולת ה-PS4. אך הראיון לא מבהיר האם איכות התמונה תשאר באותה רמה או שהיא באמת תשדרג את הגרפיקה של המשחק (למרות שאפשר לצפות לאפשרות הראשונה מבין השתיים, אם מתחשבים בשורשים הצנועים מבחינת טכנית שיש למשחק). אבל אולי, הרעיון לעשות את המשחק Kingdom Hearts ב-4K הוא מספיק עבור אוהבי הטכנולוגיה.

המשחק Kingdom Hearts 2.8 HD יושק באופן בלעדי לחברת Sony לקונסולת ה-PS4 מאוחר יותר השנה.

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר תגובה